🔰 دراپ ‌ست چیست؟ 🔰 در این تکنیک شما ابتدا با یک وزنه تا ناتو ...

💥دنیای بدنسازی و فیتنس💥

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
🎀 /-\£€£€ 🎀
🎀 /-\£€£€ 🎀
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 1
شهر : مشهد
Reza- R
Reza- R
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 2
شهر : جهرم
M M
M M
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 8
شهر : قم
🔰 دراپ ‌ست چیست؟ 🔰

در این تکنیک شما ابتدا با یک وزنه تا ناتوانی عضلانی پیش می‌روید و سپس بلافاصله بدون استراحت باید با یک وزنه سبک تر یک ‌ست دیگر را نیز تا ناتوانی پیش بروید. در تکنیک دراپ ‌ست شما میتوانید تنها یک بار یا دو بار وزنه را کاهش داده و یا میتوانید از سنگین‌ ترین وزنه مورد نظر شروع کرده و همینطور پیش می‌روید تا با سبک‌ ترین وزنه مورد نظر کار خود را به پایان برسانید. به عنوان یک قانون کلی‌ هر دفعه حدود ۱۰% از میزان وزنه کاهش دهید.
یک روش مفید دیگر در حرکاتی که با وزنه‌های سنگین استفاده میشود نظیر اسکات، این است که هر دفعه یک صفحه وزنه ۲۰ کیلویی را از هالتر خارج کنید. همچنین میتوانید هالتر را با صفحه وزنه‌های کوچک تری پر کنید تا هنگام انجام دراپ ‌ست‌ها وزنه‌های سبک تری از هالتر کم شود.این تکنیک یکی‌ از کارامد‌ترین متد‌ها در جهت صرف جویی در زمان و انرژی می‌باشد.

بدنسازی و فیتنس 👇🏻
♨️ @Poweriran 💪🏻
تاریخ : 1397/08/22 | بازدید این مطلب : 5

🔰 دراپ ‌ست چیست؟ 🔰 در این تکنیک شما ابتدا با یک وزنه تا ناتوانی عضلانی پیش می‌روید و سپس بلافاصله بدون استراحت باید با یک وزنه سبک تر یک ‌ست دیگر را نیز تا ناتوانی پیش بروید. در تکنیک دراپ ‌ست شما میتوانید تنها یک بار یا دو بار وزنه را کاهش داده و یا میتوانید از سنگین‌ ترین وزنه مورد نظر شروع کرده و همینطور پیش می‌روید تا با سبک‌ ترین وزنه مورد نظر کار خود را به پایان برسانید. به عنوان یک قانون کلی‌ هر دفعه حدود ۱۰% از میزان وزنه کاهش دهید. یک روش مفید دیگر در حرکاتی که با وزنه‌های سنگین استفاده میشود نظیر اسکات، این است که هر دفعه یک صفحه وزنه ۲۰ کیلویی را از هالتر خارج کنید. همچنین میتوانید هالتر را با صفحه وزنه‌های کوچک تری پر کنید تا هنگام انجام دراپ ‌ست‌ها وزنه‌های سبک تری از هالتر کم شود.این تکنیک یکی‌ از کارامد‌ترین متد‌ها در جهت صرف جویی در زمان و انرژی می‌باشد. بدنسازی و فیتنس 👇🏻 ♨️ @Poweriran 💪🏻