🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ 4 نژاد اسب ایرانی ثبت جهانی می شود 👈شهرکرد - ا ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Khanomi
Khanomi
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 6
شهر : اصفهان
Sara irani
Sara irani
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
پرديس
پرديس
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 11
شهر : تبریز
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ 4 نژاد اسب ایرانی ثبت جهانی می شود
👈شهرکرد - ایرنا - رئیس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران گفت:اقدامات لازم برای ثبت جهانی 4 نژاد اسب ایرانی از سوی این فدراسیون اجرایی شده است.

2️⃣ مربی دوومیدانی: بدون حقوق و اعزام چه انگیزه ای می ماند
👈تهران - ایرنا - «محمدمحسن ربانی» مربی «سپیده توکلی» رکورددار مواد هفتگانه و پرش ارتفاع دوومیدانی زنان ایران، شرایط را برای ادامه همکاری با فدراسیون مهیا نمی داند.

3️⃣ هلند با سه گل آلمان را تحقیر کرد
👈تهران - ایرنا - تیم ملی هلند شنبه شب در یک نمایش درخشان توانست در ادامه رقابت های لیگ ملت های اروپا، آلمان را با سه گل از پیش رو بردارد و به جایگاه دوم گروه اول لیگ«آ» صعود کند.

4️⃣ نماینده ولی فقیه درخشش ورزشکاران قزوینی را تبریک گفت
👈قزوین – ایرنا - نماینده ولی ‌فقیه در استان و امام ‌جمعه شهر قزوین با صدور پیامی کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز توسط ورزشکاران قزوینی در بازی های پاراآسیایی 2018 را تبریک گفت.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/07/23 | بازدید این مطلب : 2

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ 4 نژاد اسب ایرانی ثبت جهانی می شود 👈شهرکرد - ایرنا - رئیس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران گفت:اقدامات لازم برای ثبت جهانی 4 نژاد اسب ایرانی از سوی این فدراسیون اجرایی شده است. 2️⃣ مربی دوومیدانی: بدون حقوق و اعزام چه انگیزه ای می ماند 👈تهران - ایرنا - «محمدمحسن ربانی» مربی «سپیده توکلی» رکورددار مواد هفتگانه و پرش ارتفاع دوومیدانی زنان ایران، شرایط را برای ادامه همکاری با فدراسیون مهیا نمی داند. 3️⃣ هلند با سه گل آلمان را تحقیر کرد 👈تهران - ایرنا - تیم ملی هلند شنبه شب در یک نمایش درخشان توانست در ادامه رقابت های لیگ ملت های اروپا، آلمان را با سه گل از پیش رو بردارد و به جایگاه دوم گروه اول لیگ«آ» صعود کند. 4️⃣ نماینده ولی فقیه درخشش ورزشکاران قزوینی را تبریک گفت 👈قزوین – ایرنا - نماینده ولی ‌فقیه در استان و امام ‌جمعه شهر قزوین با صدور پیامی کسب 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز توسط ورزشکاران قزوینی در بازی های پاراآسیایی 2018 را تبریک گفت. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗