♦️اظهارات اژه‌ای درباره ادامه کار بازنشسته‌ها و پیامک‌های ار ...

اخبار مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
ℳσცɨŋ
ℳσცɨŋ
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 0
شهر : مشهد
مهناز خانوم
مهناز خانوم
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 8
شهر : كرمان
ßƏÞąřƏ
ßƏÞąřƏ
دختر | سن : 11 | محبوبیت : 1
شهر : کنگاور
♦️اظهارات اژه‌ای درباره ادامه کار بازنشسته‌ها و پیامک‌های ارسالی به نمایندگان

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری:
🔹اگر چنانچه به فردی اعلام شد که باید بازنشسته شود، فرد بماند نمی‌تواند حقوق بگیرد و دخل و تصرفی در اموالی که در دستش است، داشته باشد. اگر این کار را بکند مطابق قانون تحت تعقیب کیفری قرار می‌گیرد.
🔹در خصوص پیامک‌هایی که به نمایندگان مجلس در موضوع CFT ارسال شده است، اگر پیامک‌ها تهدید باشد صحیح نیست، اما اینکه متن پیامک‌ها چه بوده چون ندیدم نسبت به محتوا اظهارنظری ندارم. افرادی که پیامک دریافت کرده‌اند به قوه قضاییه اطلاع دهند تا بررسی شود.
🔹باید سازوکاری پیش‌بینی شود که صاحبان فعالیت اقتصادی اگر مرتکب جرم شدند، مجازات آنها به بنگاه اقتصادیشان لطمه نزند.
@SiaSiMashhad
اخبارمشهد
@AkhbarMashhad
تاریخ : 1397/08/22 | بازدید این مطلب : 4

♦️اظهارات اژه‌ای درباره ادامه کار بازنشسته‌ها و پیامک‌های ارسالی به نمایندگان سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری: 🔹اگر چنانچه به فردی اعلام شد که باید بازنشسته شود، فرد بماند نمی‌تواند حقوق بگیرد و دخل و تصرفی در اموالی که در دستش است، داشته باشد. اگر این کار را بکند مطابق قانون تحت تعقیب کیفری قرار می‌گیرد. 🔹در خصوص پیامک‌هایی که به نمایندگان مجلس در موضوع CFT ارسال شده است، اگر پیامک‌ها تهدید باشد صحیح نیست، اما اینکه متن پیامک‌ها چه بوده چون ندیدم نسبت به محتوا اظهارنظری ندارم. افرادی که پیامک دریافت کرده‌اند به قوه قضاییه اطلاع دهند تا بررسی شود. 🔹باید سازوکاری پیش‌بینی شود که صاحبان فعالیت اقتصادی اگر مرتکب جرم شدند، مجازات آنها به بنگاه اقتصادیشان لطمه نزند. @SiaSiMashhad اخبارمشهد @AkhbarMashhad