💢تحولات یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده ✅ ...

💢تحولات یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده ✅  ...
تحولات جهان اسلام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
الی
الی
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 6
شهر : اهواز
Kian
Kian
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
Neda 2fm
Neda 2fm
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 2
شهر : اهواز
💢تحولات یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده

💢تحولات #یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده

۱- الحدیده:
طی دو روز اخیر حملات ایذایی انصارالله به سواحل غربی شدت گرفته است که در نتیجه آن مواضع نیروهای تحت حمایت امارات در مناطق جنوبی التحیتا و الجراحی زیر آتش قرار گرفته است.
طی این حمله نیروهای یمنی از جنوب الجراحی به مفرق العبدین (حومه حیس) رسیده و در جنوب و شرق و شمال التحیتا، نیروهای تحت حمایت امارات از المدمن و المغرس و القرشیه به سمت الفازه و الجاح عقب نشینی کرده اند.
در جریان این درگیریها یک فروند بالگرد آپاچی ائتلاف (امارات) نیز ساقط شده است.
با توجه به تحقق اهداف انصارالله از عملیات های ایذایی، امکان بازگشت از مواضع یاد شده محتمل است.
(تصاویر مربوط به درگیریهای ساحل غربی است.)

۲- حمله رزمندگان ارتش و انصارالله در لحج
مواضع ائتلاف سعودی در کرش و الحویمی مورد تهاجم رزمندگان ارتش و انصارالله قرار گرفت. (رسانه های ائتلاف از دفع حمله اطلاع دادند.)

۳- سید عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله: ارتش و یگان های مردمی، تحرکات هواپیماهای رژیم صهیونیستی را در آسمان الحدیده رصد کرده اند.
تکفیریها بعنوان جهاد در راه خدا در بیش از ۱۱ جبهه جنگ در یمن مشغول جنگ هستند اما در واقع در عمل و خدمت به آمریکا و اسرائیل هستند.

۴- مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل صبح امروز وارد صنعا شد.
وی پیش ازین با منصور هادی، در جهت برقراری آتش بس و از سرگیری مذاکرات یمن دیدار کرده است.
✅ @iswnews
✅ http://iswnews.com/11772
تاریخ : 1397/09/23 | بازدید این مطلب : 93

💢تحولات یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده ✅ ✅ 💢تحولات #یمن ۱۲ خرداد ۹۷؛ عملیات انصارالله در جنوب الحدیده ۱- الحدیده: طی دو روز اخیر حملات ایذایی انصارالله به سواحل غربی شدت گرفته است که در نتیجه آن مواضع نیروهای تحت حمایت امارات در مناطق جنوبی التحیتا و الجراحی زیر آتش قرار گرفته است. طی این حمله نیروهای یمنی از جنوب الجراحی به مفرق العبدین (حومه حیس) رسیده و در جنوب و شرق و شمال التحیتا، نیروهای تحت حمایت امارات از المدمن و المغرس و القرشیه به سمت الفازه و الجاح عقب نشینی کرده اند. در جریان این درگیریها یک فروند بالگرد آپاچی ائتلاف (امارات) نیز ساقط شده است. با توجه به تحقق اهداف انصارالله از عملیات های ایذایی، امکان بازگشت از مواضع یاد شده محتمل است. (تصاویر مربوط به درگیریهای ساحل غربی است.) ۲- حمله رزمندگان ارتش و انصارالله در لحج مواضع ائتلاف سعودی در کرش و الحویمی مورد تهاجم رزمندگان ارتش و انصارالله قرار گرفت. (رسانه های ائتلاف از دفع حمله اطلاع دادند.) ۳- سید عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله: ارتش و یگان های مردمی، تحرکات هواپیماهای رژیم صهیونیستی را در آسمان الحدیده رصد کرده اند. تکفیریها بعنوان جهاد در راه خدا در بیش از ۱۱ جبهه جنگ در یمن مشغول جنگ هستند اما در واقع در عمل و خدمت به آمریکا و اسرائیل هستند. ۴- مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل صبح امروز وارد صنعا شد. وی پیش ازین با منصور هادی، در جهت برقراری آتش بس و از سرگیری مذاکرات یمن دیدار کرده است. ✅ @iswnews ✅ http://iswnews.com/11772