🔵 استقلال تنها 2 روز فرصت دارد تا با نفرات کامل تمرینات خود ...

EsteghlalPage

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Armin Alizadeh
Armin Alizadeh
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 1
شهر : مشهد
Masoumeh
Masoumeh
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 2
شهر : اسلامشهر
bamzi
bamzi
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 1
شهر : رشت
🔵 استقلال تنها 2 روز فرصت دارد تا با نفرات کامل تمرینات خود را پیگیری کند.

🔹لیگ برتر برای بازی ایران برابر بولیوی به مدت 17 روز تعطیل شد و این بهترین فرصت برای باشگاه هایی بود که شرایط خوبی نداشتند تا بتوانند نقاط ضعف خود را برطرف کنند.

🔹اما در این بین استقلال شاید تنها تیمی بود که به دلیل حضور 13 بازیکن در اردوی تیم ملی ایران، عراق و اردوی تیم امید نتوانست با نفرات کامل تمرین کند.

🔹ملی پوشان امید استقلال از روز گذشته و بازیکنان تیم ملی قرار است از امروز به تمرین استقلال اضافه شوند تا استقلال بعد از حدود 15 روز بتواند با نفرات کامل تمرین کند.

🔹با این شرایط استقلال 2 روز فرصت دارد تا با نفرات کامل تمرین و خود را آماده بازی با سایپا در هفته نهم لیگ برتر کند.

🆔 @EsteghlalPage
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 5

🔵 استقلال تنها 2 روز فرصت دارد تا با نفرات کامل تمرینات خود را پیگیری کند. 🔹لیگ برتر برای بازی ایران برابر بولیوی به مدت 17 روز تعطیل شد و این بهترین فرصت برای باشگاه هایی بود که شرایط خوبی نداشتند تا بتوانند نقاط ضعف خود را برطرف کنند. 🔹اما در این بین استقلال شاید تنها تیمی بود که به دلیل حضور 13 بازیکن در اردوی تیم ملی ایران، عراق و اردوی تیم امید نتوانست با نفرات کامل تمرین کند. 🔹ملی پوشان امید استقلال از روز گذشته و بازیکنان تیم ملی قرار است از امروز به تمرین استقلال اضافه شوند تا استقلال بعد از حدود 15 روز بتواند با نفرات کامل تمرین کند. 🔹با این شرایط استقلال 2 روز فرصت دارد تا با نفرات کامل تمرین و خود را آماده بازی با سایپا در هفته نهم لیگ برتر کند. 🆔 @EsteghlalPage