🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تنیس روی میز ایران در بخش جوانان حرفهای زیادی ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Sepideh
Sepideh
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 1
شهر : رئ
Hoda..
Hoda..
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 50
شهر : کرمانشاه
علی
علی
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 1
شهر : مشهد
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ تنیس روی میز ایران در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن دارد
👈قزوین - ایرنا - رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن داریم به گونه ای که اکنون در این رده سنی رتبه هفتم دنیا در اختیار ایران است.

2️⃣ قرار گرفتن نام مالک سابق باشگاه آ.ث میلان در فهرست سیاه چین
👈تهران - ایرنا - «لی یونگ هونگ» مالک چینی و سابق باشگاه آ. ث میلان ایتالیا به دلیل عدم پرداخت میلیون ها دلار از بدهی های خود، ضمن قرار گرفتن در فهرست سیاه اشخاص نامعتبر چین، از ورود و خروج به این کشور منع شد.

3️⃣ تنیس روی میز ایران در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن دارد
👈قزوین - ایرنا - رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن داریم به گونه ای که اکنون رتبه هفتم دنیا در اختیار ایران است.

4️⃣ جدال برای بقا و صدرنشینی در دیدار حساس چلسی و منچستریونایتد
👈تهران- ایرنا- تیم های قدرتمند چلسی و منچستریونایتد در نخستین و حساس ترین دیدار هفته نهم لیگ برتر انگلیس شنبه بیست و هشتم مهرماه با یکدیگر در حالی دیدار خواهند کرد که یکی در اوج و دیگری در بحران به سر می برد.

5️⃣ مسابقات قهرمانی دو و میدانی زنان خراسان شمالی پایان یافت

6️⃣ قانون خاصی برای حضور یا عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم
👈قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون خاصی برای حضور یا عدم حضور بانوان در اماکن و ورزشگاه های کشور وجود ندارد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/27 | بازدید این مطلب : 5

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تنیس روی میز ایران در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن دارد 👈قزوین - ایرنا - رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن داریم به گونه ای که اکنون در این رده سنی رتبه هفتم دنیا در اختیار ایران است. 2️⃣ قرار گرفتن نام مالک سابق باشگاه آ.ث میلان در فهرست سیاه چین 👈تهران - ایرنا - «لی یونگ هونگ» مالک چینی و سابق باشگاه آ. ث میلان ایتالیا به دلیل عدم پرداخت میلیون ها دلار از بدهی های خود، ضمن قرار گرفتن در فهرست سیاه اشخاص نامعتبر چین، از ورود و خروج به این کشور منع شد. 3️⃣ تنیس روی میز ایران در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن دارد 👈قزوین - ایرنا - رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: در بخش جوانان حرفهای زیادی برای گفتن داریم به گونه ای که اکنون رتبه هفتم دنیا در اختیار ایران است. 4️⃣ جدال برای بقا و صدرنشینی در دیدار حساس چلسی و منچستریونایتد 👈تهران- ایرنا- تیم های قدرتمند چلسی و منچستریونایتد در نخستین و حساس ترین دیدار هفته نهم لیگ برتر انگلیس شنبه بیست و هشتم مهرماه با یکدیگر در حالی دیدار خواهند کرد که یکی در اوج و دیگری در بحران به سر می برد. 5️⃣ مسابقات قهرمانی دو و میدانی زنان خراسان شمالی پایان یافت 6️⃣ قانون خاصی برای حضور یا عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم 👈قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون خاصی برای حضور یا عدم حضور بانوان در اماکن و ورزشگاه های کشور وجود ندارد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗