تحلیل نیمه اول استقلال - سایپا بازی استقلال و سایپا تبدیل به ...

تحلیل نیمه اول استقلال - سایپا بازی استقلال و سایپا تبدیل به ...
EsteghlalPage

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
H .sh
H .sh
دختر | سن : 29 | محبوبیت : 1
شهر : شیراز
امیرعباس
امیرعباس
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 2
شهر : زنجان
mohamad
mohamad
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 3
شهر : مریوان
تحلیل نیمه اول استقلال - سایپا

بازی استقلال و سایپا تبدیل به یکی از جذاب ترین بازی های لیگ شده است. گل زود هنگام شاگردان دایی، زد و خوردها، میل به برد در هر دو تیم، سه ضربه استقلالی ها که به تیرک دروازه برخورد کرد، گل تساوی که دانشگر شاگرد دایی در نفت و سایپا برای استقلال به ثمر رساند و البته چرایی بازی کردن حسینی و همام به رغم اعتراض و مصاحبه ها.
نیمه اول با تساوی خاتمه یافت. در نیمه دوم کدام تیم به ساحل آرامش می رسد؟

در این شرایط تساوی و از دست دادن دو امتیاز دیگر برای هر دو تیم یعنی خارج شدن از کورس و شانس قهرمانی و کم کردن فاصله ها با مدعیان.

بی تردید نیمه دوم فوتبالی به مراتب جذاب تر را خواهیم دید چون نه دایی به تساوی قانع است و نه یک امتیاز به کار شفر می آید.

🆔 @EsteghlalPage
تاریخ : 1397/08/27 | بازدید این مطلب : 5

تحلیل نیمه اول استقلال - سایپا بازی استقلال و سایپا تبدیل به یکی از جذاب ترین بازی های لیگ شده است. گل زود هنگام شاگردان دایی، زد و خوردها، میل به برد در هر دو تیم، سه ضربه استقلالی ها که به تیرک دروازه برخورد کرد، گل تساوی که دانشگر شاگرد دایی در نفت و سایپا برای استقلال به ثمر رساند و البته چرایی بازی کردن حسینی و همام به رغم اعتراض و مصاحبه ها. نیمه اول با تساوی خاتمه یافت. در نیمه دوم کدام تیم به ساحل آرامش می رسد؟ در این شرایط تساوی و از دست دادن دو امتیاز دیگر برای هر دو تیم یعنی خارج شدن از کورس و شانس قهرمانی و کم کردن فاصله ها با مدعیان. بی تردید نیمه دوم فوتبالی به مراتب جذاب تر را خواهیم دید چون نه دایی به تساوی قانع است و نه یک امتیاز به کار شفر می آید. 🆔 @EsteghlalPage