🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ جشنواره ورزش های همگانی در خاش برگزار شد 👈زاهد ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
mehrab.
mehrab.
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 1
شهر : نوشهر
aaaaaa
aaaaaa
دختر | سن : 35 | محبوبیت : 2
شهر : زنجان
negar
negar
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 2
شهر : نیشابور
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ جشنواره ورزش های همگانی در خاش برگزار شد
👈زاهدان - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان خاش سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره ورزشهای همگانی در مرکز آموزش 08 ارتش این شهرستان در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

2️⃣ ثبات، رمز موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت ها است
👈تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: تیم ملی فوتبال ایران یکی از مدعیان جدی قهرمانی در جام ملت های آسیا به حساب می آید و رمز اصلی موفقیت احتمالی ما در این رقابت ها ثبات است.

3️⃣ مساله داوری و فوتبال نساجی قائمشهر
👈ساری-ایرنا- نساجی قائمشهرکه فصل گذشته پس از 24 سال موفق شد تا با تفاضل گل خود را به لیگ برتر به عنوان معتبرترین سطح فوتبالی کشور برساند، این روزها سرنوشتش در این رقابت ها با سوت داوران گره خورد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/26 | بازدید این مطلب : 7

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ جشنواره ورزش های همگانی در خاش برگزار شد 👈زاهدان - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان خاش سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره ورزشهای همگانی در مرکز آموزش 08 ارتش این شهرستان در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد. 2️⃣ ثبات، رمز موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت ها است 👈تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: تیم ملی فوتبال ایران یکی از مدعیان جدی قهرمانی در جام ملت های آسیا به حساب می آید و رمز اصلی موفقیت احتمالی ما در این رقابت ها ثبات است. 3️⃣ مساله داوری و فوتبال نساجی قائمشهر 👈ساری-ایرنا- نساجی قائمشهرکه فصل گذشته پس از 24 سال موفق شد تا با تفاضل گل خود را به لیگ برتر به عنوان معتبرترین سطح فوتبالی کشور برساند، این روزها سرنوشتش در این رقابت ها با سوت داوران گره خورد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗