روایت تازه سعودی‌ها از قتل خاشقچی: می‌خواستیم ساکتش کنیم، ام ...

کانال خبری پارسینه

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
?مبینا خزایی?
?مبینا خزایی?
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : تهران
مهری
مهری
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 5
شهر : شیراز
توضیحات : دلتنگم؛دلتنگ سنگینی تنت روی تنم.....
Xaqiew
Xaqiew
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 13
شهر : شیراز
روایت تازه سعودی‌ها از قتل خاشقچی: می‌خواستیم ساکتش کنیم، اما مُرد!

یک مقام ارشد سعودی در گفت‌وگو با رویترز
🔹تیم سعودی قصد داشته او را ساکت کند، به همین دلیل دهان و گلوی او را گرفته، اما او ناگهان مرده است. می‌خواستند از داد زدن او جلوگیری کنند، اما او مرد. هدفشان کشتن او نبود.
🔹این تیم برای پوشاندن این حادثه، جسد را لای فرش پیچیده و او را به یک همکار محلی که وظیفه داشته جسد را از بین ببرد، تحویل داده است.
🔹هر ۱۵ عضو این تیم به علاوه سه مظنون محلی دیگر، در عربستان بازداشت شده و تحت تحقیق قرار دارند.
🔹ادعاهای فوق در حالی مطرح شده که رسانه‌های متعددی گزارش داده‌اند که اعضای این تیم در روز حادثه بارها با دفتر «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی تماس گرفته‌اند.
@parsinehnews
تاریخ : 1397/08/23 | بازدید این مطلب : 5

روایت تازه سعودی‌ها از قتل خاشقچی: می‌خواستیم ساکتش کنیم، اما مُرد! یک مقام ارشد سعودی در گفت‌وگو با رویترز 🔹تیم سعودی قصد داشته او را ساکت کند، به همین دلیل دهان و گلوی او را گرفته، اما او ناگهان مرده است. می‌خواستند از داد زدن او جلوگیری کنند، اما او مرد. هدفشان کشتن او نبود. 🔹این تیم برای پوشاندن این حادثه، جسد را لای فرش پیچیده و او را به یک همکار محلی که وظیفه داشته جسد را از بین ببرد، تحویل داده است. 🔹هر ۱۵ عضو این تیم به علاوه سه مظنون محلی دیگر، در عربستان بازداشت شده و تحت تحقیق قرار دارند. 🔹ادعاهای فوق در حالی مطرح شده که رسانه‌های متعددی گزارش داده‌اند که اعضای این تیم در روز حادثه بارها با دفتر «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی تماس گرفته‌اند. @parsinehnews