📌لایحه ایجاد مناطق آزاد جدید به مجلس بازگشت آهنگران، مدیر هم ...

کانال خبری پارسینه

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
BinaM
BinaM
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 7
شهر : اراک
توضیحات : ? نوتیفیکیشن
?raha.....
?raha.....
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
. .
. .
دختر | سن : 42 | محبوبیت : 2
شهر : پاسارگاد
📌لایحه ایجاد مناطق آزاد جدید به مجلس بازگشت

آهنگران، مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی شورای عالی مناطق آزاد:
🔹روز گذشته جلسه مشترکی بین کمیسیون اقتصادی مجلس، نماینده شورای نگهبان و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارتباط با لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد و ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی جدید برگزار شد.
🔹قرار بر این شد تا لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد جدید و توسعه دو منطقه آزاد فعلی به صورت مشخص تحت عنوان لایحه به شورای نگهبان ارائه شود که براین اساس بخشی از چالدوران و مرز رازی در خوی به محدوده منطقه آزاد ماکو اضافه خواهد شد و بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری نیز به بندر چابهار ملحق می‌شوند.
🔹موضوع در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و پس از آن به شورای نگهبان می‌رود که اگر مساله مرتفع شود روال کار پیش می‌رود و اگر مورد پذیرش واقع نگردد، موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد رفت.
@parsinehnews
تاریخ : 1397/08/27 | بازدید این مطلب : 8

📌لایحه ایجاد مناطق آزاد جدید به مجلس بازگشت آهنگران، مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی شورای عالی مناطق آزاد: 🔹روز گذشته جلسه مشترکی بین کمیسیون اقتصادی مجلس، نماینده شورای نگهبان و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارتباط با لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد و ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی جدید برگزار شد. 🔹قرار بر این شد تا لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد جدید و توسعه دو منطقه آزاد فعلی به صورت مشخص تحت عنوان لایحه به شورای نگهبان ارائه شود که براین اساس بخشی از چالدوران و مرز رازی در خوی به محدوده منطقه آزاد ماکو اضافه خواهد شد و بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری نیز به بندر چابهار ملحق می‌شوند. 🔹موضوع در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و پس از آن به شورای نگهبان می‌رود که اگر مساله مرتفع شود روال کار پیش می‌رود و اگر مورد پذیرش واقع نگردد، موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد رفت. @parsinehnews