🔺افزایش قیمت دلار نکته بزرگی که از غافلیم! 🔺وقتی مالک محترم ...

🔺افزایش قیمت دلار نکته بزرگی که از غافلیم! 🔺وقتی مالک محترم  ...
TiracturClub|تیراختور

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
PsムЯ イoks
PsムЯ イoks
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 4
شهر : قائم شهر
Taranehh
Taranehh
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : مرودشت
💕հ&Ձ❤
💕հ&Ձ❤
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
🔺افزایش قیمت دلار نکته بزرگی که از غافلیم!

🔺وقتی مالک محترم تیراختور بهترین خریدها را برای تیم انجام میداد دلار 4 هزار تومان بود و نمداتست که قرار است طی یک ماه دلار چندین برابر شود!

🔺الان آوردن مربی خارجی مثلا در سطح ساغلام کمه کم 10میلیارد تومن هزینه دارد چه بسا مربی بهتر ممکن است20میلیارد برای زنوزی آب بخورد!

🔺خوب زنوزی قدم جلو گذاشت و تیراختور را از نابودی نجات داد ولی از کجا میدانست برای تعمیر خرابه ای بنام تیراختور در عرض یک ماه باید بجای 5میلیارد تومان، 20میلیارد تومان فقط برای سرمربی پرداخت کند!

🆔 @TiraXtur🔺این مرد از جیب خود دارد هزینه باشگاه را میدهد بدون حتی یک ریال کمک از طرف دولت و یا هوادار!

🔺و ما هواداران بدون در نظر گرفتن مسائل مهم کشور تحریم ارزی ایران و افزایش بی سابقه دلار قولی از او گرفته ایم برای مربی خارجی و هی او را تحت فشار قرار میدهیم که احتمالا باعث فشار عصبی و روحی مالک و پشیمانی وی از مالکیت تیراختور خواهد شد!

🔺کدام یک از ما هواداران حاضر میشدیم اگر داشتیم میلیاردها از جیب خود برای باشگاهی که متعلق به همه هست پرداخت کنیم!

🔺پس بهتر است هرچه خود زنوزی در این شرایط صلاح میبیند ما از او حمایت کنیم، گفتیم تقوی در سطح تیراختور نیست ولی اگر مصلحت در این است ما همگی پشت مالک باشگاه و منافع او هستیم

🔺یکی برای همه/همه برای یکی❤️🆔 @TiraXtur
تاریخ : 1397/08/25 | بازدید این مطلب : 13

🔺افزایش قیمت دلار نکته بزرگی که از غافلیم! 🔺وقتی مالک محترم تیراختور بهترین خریدها را برای تیم انجام میداد دلار 4 هزار تومان بود و نمداتست که قرار است طی یک ماه دلار چندین برابر شود! 🔺الان آوردن مربی خارجی مثلا در سطح ساغلام کمه کم 10میلیارد تومن هزینه دارد چه بسا مربی بهتر ممکن است20میلیارد برای زنوزی آب بخورد! 🔺خوب زنوزی قدم جلو گذاشت و تیراختور را از نابودی نجات داد ولی از کجا میدانست برای تعمیر خرابه ای بنام تیراختور در عرض یک ماه باید بجای 5میلیارد تومان، 20میلیارد تومان فقط برای سرمربی پرداخت کند! 🆔 @TiraXtur 🔺این مرد از جیب خود دارد هزینه باشگاه را میدهد بدون حتی یک ریال کمک از طرف دولت و یا هوادار! 🔺و ما هواداران بدون در نظر گرفتن مسائل مهم کشور تحریم ارزی ایران و افزایش بی سابقه دلار قولی از او گرفته ایم برای مربی خارجی و هی او را تحت فشار قرار میدهیم که احتمالا باعث فشار عصبی و روحی مالک و پشیمانی وی از مالکیت تیراختور خواهد شد! 🔺کدام یک از ما هواداران حاضر میشدیم اگر داشتیم میلیاردها از جیب خود برای باشگاهی که متعلق به همه هست پرداخت کنیم! 🔺پس بهتر است هرچه خود زنوزی در این شرایط صلاح میبیند ما از او حمایت کنیم، گفتیم تقوی در سطح تیراختور نیست ولی اگر مصلحت در این است ما همگی پشت مالک باشگاه و منافع او هستیم 🔺یکی برای همه/همه برای یکی❤️ 🆔 @TiraXtur