❌نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران: نشست غیر علن ...

❌نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران: نشست غیر علن ...
کانال صرفا جهت اطلاع

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
❤MAHDI❤
❤MAHDI❤
دختر | سن : 28 | محبوبیت : 1
شهر : مشهد
خستم !!
خستم !!
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : ورامین
....
....
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : بجنورد
❌نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران:

نشست غیر علنی امروز مجلس با توجه به بحث‌های مختلف موجود درباره برجام، FATF و CFT با حضور ظریف وزیر امور خارجه و عراقچی معاون وی برگزار شد.

ظریف در این نشست عنوان کرد که آمریکایی‌ها فشار حداکثری خود را از طریق مسائل اقتصادی به کشورمان وارد می‌کنند و بر این باورند که شاید بتوانند کشورمان را به سمت فروپاشی پیش ببرند که این امر خیال باطلی است.

ظریف درباره مذاکرات خود با اروپایی‌ها برای تشکیل یک ساز و کار مالی هم گفت که اروپایی‌ها قول داده‌اند احتمالا از 13 آبان اقداماتشان را انجام دهند.

وزیر خارجه همچنین در این نشست غیرعلنی اعلام کرد که اروپایی‌ها تاکنون ایستادگی خوبی در بحث برجام و FATF داشته‌اند.

بحث دیگر در این نشست موضوع FATF و CFT بود که وزیر خارجه در این مورد بیان کرد که اروپایی‌ها با ایران همراه بوده‌اند و برخلاف فشارهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در این زمینه، ایران توانسته است مهلت چهار ماهه‌ای در تعلیق لیست سیاه FATF را دریافت کند.

صرفا جهت اطلاع:
www.sje.ir
@serfan_jahate_ettela
تاریخ : 1397/08/30 | بازدید این مطلب : 12

❌نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران: نشست غیر علنی امروز مجلس با توجه به بحث‌های مختلف موجود درباره برجام، FATF و CFT با حضور ظریف وزیر امور خارجه و عراقچی معاون وی برگزار شد. ظریف در این نشست عنوان کرد که آمریکایی‌ها فشار حداکثری خود را از طریق مسائل اقتصادی به کشورمان وارد می‌کنند و بر این باورند که شاید بتوانند کشورمان را به سمت فروپاشی پیش ببرند که این امر خیال باطلی است. ظریف درباره مذاکرات خود با اروپایی‌ها برای تشکیل یک ساز و کار مالی هم گفت که اروپایی‌ها قول داده‌اند احتمالا از 13 آبان اقداماتشان را انجام دهند. وزیر خارجه همچنین در این نشست غیرعلنی اعلام کرد که اروپایی‌ها تاکنون ایستادگی خوبی در بحث برجام و FATF داشته‌اند. بحث دیگر در این نشست موضوع FATF و CFT بود که وزیر خارجه در این مورد بیان کرد که اروپایی‌ها با ایران همراه بوده‌اند و برخلاف فشارهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در این زمینه، ایران توانسته است مهلت چهار ماهه‌ای در تعلیق لیست سیاه FATF را دریافت کند. صرفا جهت اطلاع: www.sje.ir @serfan_jahate_ettela