🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ دو ورزشکار قمی کاندیدای حضور در المپیک 2018 آر ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Maryam
Maryam
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
M M
M M
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 4
شهر : گچساران
♡
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 5
شهر : رباطكریم
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ دو ورزشکار قمی کاندیدای حضور در المپیک 2018 آرژانتین هستند
👈قم ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی قم گفت: مهدی رضایی در دو 100 متر و علی قاسم بابایی در دو 100 و 200 متر به تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات دو و میدانی تایلند دعوت شده و کاندیدای حضور در مسابقات المپیک جوانان 2018 آرژانتین هستند.

2️⃣ فیفا دو نامزد میزبانی جام جهانی 2026 را تایید کرد
👈تهران - ایرنا - شورای فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) هر دو پیشنهاد ارائه شده برای میزبانی جام جهانی 2026 ( پیشنهاد مراکش و پیشنهاد مشترک آمریکا، کانادا و مکزیک) را تایید و تصمیم گیری نهایی را به انتخابات روز چهارشنبه 23 خرداد و هم زمان با برگزاری کنگره فیفا در مسکو، موکول کرد.

3️⃣ معاون وزیر ورزش: خیابان ها در انحصار خودروها است
👈تهران - ایرنا - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت: خیابان ها اکنون در انحصار خودروها است و برای رهایی جامعه از بی تحرکی باید با عزم ملی و همراهی نهادهای عمومی، فرهنگ استفاده از دوچرخه سواری را ترویج کنیم.

4️⃣ انتظار مردم ایران کسب نتایج آبرومندانه توسط تیم ملی است
👈تهران - ایرنا - «رسول کربکندی» دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: انتظار مردم ایران کسب نتایج آبرومندانه تیم ملی در جام جهانی روسیه است و هیچکس توقع معجزه از ملی پوشان را ندارند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 10

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ دو ورزشکار قمی کاندیدای حضور در المپیک 2018 آرژانتین هستند 👈قم ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی قم گفت: مهدی رضایی در دو 100 متر و علی قاسم بابایی در دو 100 و 200 متر به تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات دو و میدانی تایلند دعوت شده و کاندیدای حضور در مسابقات المپیک جوانان 2018 آرژانتین هستند. 2️⃣ فیفا دو نامزد میزبانی جام جهانی 2026 را تایید کرد 👈تهران - ایرنا - شورای فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) هر دو پیشنهاد ارائه شده برای میزبانی جام جهانی 2026 ( پیشنهاد مراکش و پیشنهاد مشترک آمریکا، کانادا و مکزیک) را تایید و تصمیم گیری نهایی را به انتخابات روز چهارشنبه 23 خرداد و هم زمان با برگزاری کنگره فیفا در مسکو، موکول کرد. 3️⃣ معاون وزیر ورزش: خیابان ها در انحصار خودروها است 👈تهران - ایرنا - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت: خیابان ها اکنون در انحصار خودروها است و برای رهایی جامعه از بی تحرکی باید با عزم ملی و همراهی نهادهای عمومی، فرهنگ استفاده از دوچرخه سواری را ترویج کنیم. 4️⃣ انتظار مردم ایران کسب نتایج آبرومندانه توسط تیم ملی است 👈تهران - ایرنا - «رسول کربکندی» دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: انتظار مردم ایران کسب نتایج آبرومندانه تیم ملی در جام جهانی روسیه است و هیچکس توقع معجزه از ملی پوشان را ندارند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗