🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مراقب کلاهبرداری از طریق تورهای جام جهانی باشی ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
کوثر
کوثر
دختر | سن : 11 | محبوبیت : 4
شهر : سارئ
h h
h h
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 1
شهر : کوهدشت
Behrad $$$$
Behrad $$$$
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ مراقب کلاهبرداری از طریق تورهای جام جهانی باشید
👈تهران - ایرنا - جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه و اقدام علاقمندان به فوتبال برای تهیه بلیت، گفت: تهیه بلیت مسابقات جام جهانی باید از طریق مبادی ذیربط از جمله سایت فدراسیون فوتبال ایران صورت گیرد.

2️⃣ بسکتبال زنان ایران با گلستانی ها تاریخ ساز شد
👈گرگان – ایرنا – تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران که در رقابت های جام جهانی شرکت کرده با حضور یک بازیکن و سرمربی گلستانی، اولین برد تاریخ بسکتبال زنان ایران را در جهان کسب کرد و تاریخ ساز شد.

3️⃣ قهرمان پنج دوره جام جهانی وارد روسیه شد
👈تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال برزیل با پنج عنوان قهرمانی و سابقه حضور در تمام ادوار جام جهانی، به عنوان پرافتخارترین تیم جهان و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی 2018 امروز وارد بندر سوچی کشور روسیه شد.

4️⃣ گذر هژمونی فوتبال بر سیاسی‌ کاری «نایک»
👈شهرکرد - ایرنا - جام جهانی 2018 فوتبال که کمتر از چند روز دیگر به میزبانی کشور روسیه برگزار می شود را باید یکی از جام های تماشایی قرن اخیر دانست چرا که در آن نبرد ورزش و سیاست دیدنی خواهد بود.

5️⃣ دانشجویان ایران در راه رقابت‌های پاورلیفتینگ جهانی چک
👈تهران - ایرنا - اردوی پایانی و قبل از اعزام تیم دانشجویان پاورلیفتینگ ایران برای حضور در رقابت های جهانی کشور «چک» با حضور 9 ورزشکار از 29 خرداد تا 16تیر ماه امسال در تهران برگزار می شود.

6️⃣ نخستین پیروزی بسکتبال زنان ایران در جام جهانی
👈تهران - ایرنا - تیم بسکتبال سه نفره زنان ایران در آخرین مسابقه خود در جام جهانی، به نخستین پیروزی خود دست یافت.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/07/28 | بازدید این مطلب : 6

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مراقب کلاهبرداری از طریق تورهای جام جهانی باشید 👈تهران - ایرنا - جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه و اقدام علاقمندان به فوتبال برای تهیه بلیت، گفت: تهیه بلیت مسابقات جام جهانی باید از طریق مبادی ذیربط از جمله سایت فدراسیون فوتبال ایران صورت گیرد. 2️⃣ بسکتبال زنان ایران با گلستانی ها تاریخ ساز شد 👈گرگان – ایرنا – تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران که در رقابت های جام جهانی شرکت کرده با حضور یک بازیکن و سرمربی گلستانی، اولین برد تاریخ بسکتبال زنان ایران را در جهان کسب کرد و تاریخ ساز شد. 3️⃣ قهرمان پنج دوره جام جهانی وارد روسیه شد 👈تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال برزیل با پنج عنوان قهرمانی و سابقه حضور در تمام ادوار جام جهانی، به عنوان پرافتخارترین تیم جهان و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی 2018 امروز وارد بندر سوچی کشور روسیه شد. 4️⃣ گذر هژمونی فوتبال بر سیاسی‌ کاری «نایک» 👈شهرکرد - ایرنا - جام جهانی 2018 فوتبال که کمتر از چند روز دیگر به میزبانی کشور روسیه برگزار می شود را باید یکی از جام های تماشایی قرن اخیر دانست چرا که در آن نبرد ورزش و سیاست دیدنی خواهد بود. 5️⃣ دانشجویان ایران در راه رقابت‌های پاورلیفتینگ جهانی چک 👈تهران - ایرنا - اردوی پایانی و قبل از اعزام تیم دانشجویان پاورلیفتینگ ایران برای حضور در رقابت های جهانی کشور «چک» با حضور 9 ورزشکار از 29 خرداد تا 16تیر ماه امسال در تهران برگزار می شود. 6️⃣ نخستین پیروزی بسکتبال زنان ایران در جام جهانی 👈تهران - ایرنا - تیم بسکتبال سه نفره زنان ایران در آخرین مسابقه خود در جام جهانی، به نخستین پیروزی خود دست یافت. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗