🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ عابدزاده: من در زادگاه رونالدو بازی می‌کنم ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
هستی
هستی
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 5
شهر : مشهد
توضیحات : دوستت دارم عشقم
...
...
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : بجنورد
M
M
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 0
شهر : زنجان
🔴 فارس نیوز 🔴
1️⃣ عابدزاده: من در زادگاه رونالدو بازی می‌کنم ولی بازی با پرتغال فرق می‌کند/کی‌روش هر تصمیمی بگیرد به آن احترام می‌گذارم
👈دروازه بان تیم ملی ایران و عضو باشگاه ماریتیمو پرتغال در مصاحبه با روزنامه پرتغالی گفت:من بهترین ها را برای کشورم می خواهم و همه نیز به موفقیت تیم اعتقاد دارند.

2️⃣ درخواست رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا برای حمایت از مراکش در میزبانی 2026
👈رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا روز گذشته در نشستی با اعضای کشورهای مختلف این قاره از آنها خواست تا از مراکش برای گرفتن میزبانی 2026 حمایت کنند.

3️⃣ حبیبی: وقتی فهمیدم سر کار هستم عطای کار را به لقایش بخشیدم/ مقصر تمام بدبختی‌ها توفیقی و ورمزیار هستند
👈مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: وقتی فهمیدم در باشگاه سر کار هستم، خودم عطای کار را به لقایش بخشیدم.

4️⃣ نظم خط دفاعی می‌تواند به ایران در روسیه کمک کند/تکرار شگفتی با بازیکنان لژیونر و مربی جام جهانی دیده
👈سایت یورو اسپورت درباره تیم ملی ایران گزارشی را نوشت و اعلام کرد که این تیم می تواند دوباره شگفتی دوره قبل جام جهانی مقابل آرژانتین را تکرار کند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/07/28 | بازدید این مطلب : 6

🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ عابدزاده: من در زادگاه رونالدو بازی می‌کنم ولی بازی با پرتغال فرق می‌کند/کی‌روش هر تصمیمی بگیرد به آن احترام می‌گذارم 👈دروازه بان تیم ملی ایران و عضو باشگاه ماریتیمو پرتغال در مصاحبه با روزنامه پرتغالی گفت:من بهترین ها را برای کشورم می خواهم و همه نیز به موفقیت تیم اعتقاد دارند. 2️⃣ درخواست رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا برای حمایت از مراکش در میزبانی 2026 👈رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا روز گذشته در نشستی با اعضای کشورهای مختلف این قاره از آنها خواست تا از مراکش برای گرفتن میزبانی 2026 حمایت کنند. 3️⃣ حبیبی: وقتی فهمیدم سر کار هستم عطای کار را به لقایش بخشیدم/ مقصر تمام بدبختی‌ها توفیقی و ورمزیار هستند 👈مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: وقتی فهمیدم در باشگاه سر کار هستم، خودم عطای کار را به لقایش بخشیدم. 4️⃣ نظم خط دفاعی می‌تواند به ایران در روسیه کمک کند/تکرار شگفتی با بازیکنان لژیونر و مربی جام جهانی دیده 👈سایت یورو اسپورت درباره تیم ملی ایران گزارشی را نوشت و اعلام کرد که این تیم می تواند دوباره شگفتی دوره قبل جام جهانی مقابل آرژانتین را تکرار کند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗