🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ سمنان سالن اختصاصی والیبال ندارد 👈سمنان- ایرنا ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Ali
Ali
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 3
شهر : ارومیه
S?H
S?H
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 10
شهر : رشت
S :)
S :)
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 18
شهر : قم
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ سمنان سالن اختصاصی والیبال ندارد
👈سمنان- ایرنا- نایب رییس هیأت والیبال سمنان گفت:‌ سالن اختصاصی والیبال برای آموزش و تشویق نوجوانان برای فعالیت در این رشته ورزشی در استان ضروری است.

2️⃣ کارشناسان از وضعیت تیم ملی در آوردگاه جهانی سخن می‌گویند
👈تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال ایران در «گروه بی» جام جهانی 2018 روسیه با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است و کارشناسان تنها شانس ایران برای موفقیت در این رقابت ها را پیروزی مقابل مراکش می دانند.

3️⃣ زاهدان میزبان رقابت های قهرمانی بانوان کشور شد
👈زاهدان - ایرنا - رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان برای سومین بار میزبان رقابت های ووشو بانوان کشور انتخاب شد.

4️⃣ مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد
👈تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از باشگاه های استقلال و پرسپولیس موافقت کردند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 11

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ سمنان سالن اختصاصی والیبال ندارد 👈سمنان- ایرنا- نایب رییس هیأت والیبال سمنان گفت:‌ سالن اختصاصی والیبال برای آموزش و تشویق نوجوانان برای فعالیت در این رشته ورزشی در استان ضروری است. 2️⃣ کارشناسان از وضعیت تیم ملی در آوردگاه جهانی سخن می‌گویند 👈تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال ایران در «گروه بی» جام جهانی 2018 روسیه با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است و کارشناسان تنها شانس ایران برای موفقیت در این رقابت ها را پیروزی مقابل مراکش می دانند. 3️⃣ زاهدان میزبان رقابت های قهرمانی بانوان کشور شد 👈زاهدان - ایرنا - رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان برای سومین بار میزبان رقابت های ووشو بانوان کشور انتخاب شد. 4️⃣ مجلس با تحقیق و تفحص از سرخابی ها موافقت کرد 👈تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از باشگاه های استقلال و پرسپولیس موافقت کردند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗