🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان بزودی آغاز م ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
LORDA???????
LORDA???????
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 5
شهر : مریوان
Samin
Samin
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 8
شهر : ارومیه
? رُز گــــــــــ???ـــــــل?
? رُز گــــــــــ???ـــــــل?
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 7
شهر : شیراز
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان بزودی آغاز می شود
👈گرگان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: برای حضور قوی در مسابقات لیگ برتر ایران تمرینات خود را پس از تعطیلات عید فطر آغاز می کنیم.

2️⃣ محفل انس با قرآن ورزشکاران قزوین برگزار شد
👈قزوین-ایرنا-محفل انس با قرآن ویژه جامعه ورزش و جوانان و گرامیداشت سه هزار شهید استان قزوین با حضور هیات های ورزشی و ورزشکاران برگزار شد.

3️⃣ بوستان های پایتخت به میزهای شطرنج مجهز می شوند
👈تهران- ایرنا- رئیس هیات شطرنج استان تهران به تفاهم نامه این نهاد با سازمان ورزش شهرداری خبرداد و گفت: بوستان های پایتخت به میزها و امکانات ورزشی شطرنج مجهز می شوند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 7

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان بزودی آغاز می شود 👈گرگان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: برای حضور قوی در مسابقات لیگ برتر ایران تمرینات خود را پس از تعطیلات عید فطر آغاز می کنیم. 2️⃣ محفل انس با قرآن ورزشکاران قزوین برگزار شد 👈قزوین-ایرنا-محفل انس با قرآن ویژه جامعه ورزش و جوانان و گرامیداشت سه هزار شهید استان قزوین با حضور هیات های ورزشی و ورزشکاران برگزار شد. 3️⃣ بوستان های پایتخت به میزهای شطرنج مجهز می شوند 👈تهران- ایرنا- رئیس هیات شطرنج استان تهران به تفاهم نامه این نهاد با سازمان ورزش شهرداری خبرداد و گفت: بوستان های پایتخت به میزها و امکانات ورزشی شطرنج مجهز می شوند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗