هشدار پلیس به تماشاگران فوتبال در تهران سرهنگ ظهیری، رئیس پل ...

حوادث تهران

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Hadis
Hadis
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 1
شهر : گناوه
مالنا غیر اصبر والله کریم اه م
مالنا غیر اصبر والله کریم اه م
دختر | سن : 24 | محبوبیت : 2
شهر : اهواز
Mobina
Mobina
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 4
شهر : کنگاور
هشدار پلیس به تماشاگران فوتبال در تهران

سرهنگ ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت:
▪ با توجه به اینکه در ساعات پخش مسابقات جام جهانی فوتبال تردد در خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها کمتر می‌شود، برای پیشگیری از وقوع سرقت، پلیس پیشگیری گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی ویژه خود را افزایش خواهد داد.
▪ تیم‌های مجربی از ماموران تجسس در کلانتری‌ها به صورت نامحسوس فعالیت می‌کنند. گشت‌های خودرویی در تمامی محلات به ویژه نقاط جرم‌خیز حضور دارند.
▪ به شهروندان توصیه می‌کنیم در ساعات پخش مسابقات فوتبال خودروهای خود را در محل‌های خلوت پارک نکنند.
▪ از قرار دادن اشیای قیمتی و لوازمی مانند ضبط خودرو در داخل خودرو به هنگام پارک کردن آن خودداری کنید.
▪ با توجه به سوء استفاده سارقان از خلوتی و ضعف ایمنی برخی از ساختمان‌ها در ساعات پخش مسابقات فوتبال جام جهانی برای سرقت از منازل، شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند.

با این اپلیکیشن، خبرفوری همیشه با شماست👇

yon.ir/HvYlH
تاریخ : 1397/09/25 | بازدید این مطلب : 6

هشدار پلیس به تماشاگران فوتبال در تهران سرهنگ ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت: ▪ با توجه به اینکه در ساعات پخش مسابقات جام جهانی فوتبال تردد در خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها کمتر می‌شود، برای پیشگیری از وقوع سرقت، پلیس پیشگیری گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی ویژه خود را افزایش خواهد داد. ▪ تیم‌های مجربی از ماموران تجسس در کلانتری‌ها به صورت نامحسوس فعالیت می‌کنند. گشت‌های خودرویی در تمامی محلات به ویژه نقاط جرم‌خیز حضور دارند. ▪ به شهروندان توصیه می‌کنیم در ساعات پخش مسابقات فوتبال خودروهای خود را در محل‌های خلوت پارک نکنند. ▪ از قرار دادن اشیای قیمتی و لوازمی مانند ضبط خودرو در داخل خودرو به هنگام پارک کردن آن خودداری کنید. ▪ با توجه به سوء استفاده سارقان از خلوتی و ضعف ایمنی برخی از ساختمان‌ها در ساعات پخش مسابقات فوتبال جام جهانی برای سرقت از منازل، شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند. با این اپلیکیشن، خبرفوری همیشه با شماست👇 yon.ir/HvYlH