✅بازتاب شکست مراکش برابر ایران در رسانه‌های عربی ▪️سایت عاجل ...

جام جهاني

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
"رویای خیس"
"رویای خیس"
دختر | سن : 32 | محبوبیت : 8
شهر : زاهدان
😉
😉
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 0
شهر : ارزوئیه
Parnian
Parnian
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 48
شهر : رشت
✅بازتاب شکست مراکش برابر ایران در رسانه‌های عربی

▪️سایت عاجل عربستان؛ «فرو ریختن مراکش با آتش دوست»: مراکش تسلط خوبی بر بازی داشت اما فرصت‌های زیادی را از دست داد و سرانجام با گل به خودی در دقیقه پنجم وقت‌های اضافه شکست برابر ایران را پذیرا شد.

▪️روزنامه الریاضیه عربستان: مراکش در بازی نخست یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی 2018 روسیه با دستان خالی بیرون آمد و در مقابل، ایران با گل مرگبار مهاجم مراکش به پیروزی یک‌ بر صفر دست یافت.

▪️روزنامه استادالدوحه قطر: مراکش با این شکست در شرایط بسیار سختی جهت صعود به مرحله بعدی جام جهانی 2018 روسیه قرار گرفت؛ به ویژه این‌که 2 بازی بعدی مراکش با مدعیان قهرمانی این رقابت‌ها خواهد بود.

▪️روزنامه الوطن: مراکش تاوان فرصت‌های از دست‌رفته را با گل ثانیه‌های پایانی داد و کار غیرممکنی برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه پیش‌رو دارد؛ این تیم متحمل شکست فاجعه‌باری برابر ایران با گل به خودی شد.

@jame_jahani_ir
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 14

✅بازتاب شکست مراکش برابر ایران در رسانه‌های عربی ▪️سایت عاجل عربستان؛ «فرو ریختن مراکش با آتش دوست»: مراکش تسلط خوبی بر بازی داشت اما فرصت‌های زیادی را از دست داد و سرانجام با گل به خودی در دقیقه پنجم وقت‌های اضافه شکست برابر ایران را پذیرا شد. ▪️روزنامه الریاضیه عربستان: مراکش در بازی نخست یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی 2018 روسیه با دستان خالی بیرون آمد و در مقابل، ایران با گل مرگبار مهاجم مراکش به پیروزی یک‌ بر صفر دست یافت. ▪️روزنامه استادالدوحه قطر: مراکش با این شکست در شرایط بسیار سختی جهت صعود به مرحله بعدی جام جهانی 2018 روسیه قرار گرفت؛ به ویژه این‌که 2 بازی بعدی مراکش با مدعیان قهرمانی این رقابت‌ها خواهد بود. ▪️روزنامه الوطن: مراکش تاوان فرصت‌های از دست‌رفته را با گل ثانیه‌های پایانی داد و کار غیرممکنی برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه پیش‌رو دارد؛ این تیم متحمل شکست فاجعه‌باری برابر ایران با گل به خودی شد. @jame_jahani_ir