🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ ورزشکار گیلانی در مسابقات کشتی ناشنوایان جهان ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
رضا
رضا
دختر | سن : 31 | محبوبیت : 1
شهر : دزفول
asal
asal
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : کرج
Mehdi Khodadi
Mehdi Khodadi
دختر | سن : 69 | محبوبیت : 1
شهر : سارئ
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ ورزشکار گیلانی در مسابقات کشتی ناشنوایان جهان سوم شد
👈رشت - ایرنا - هاشم بیابانی کشتی گیر گیلانی مقام سوم پنجمین دوره مسابقات کشتی ناشنوایان جهان در کشور روسیه را کسب کرد.

2️⃣ عملکرد خط دفاعی والیبال ایران مقابل صربستان ضعیف بود
👈ارومیه- ایرنا- بازیکن سابق تیم ملی و کارشناس والیبال ایران گفت: بازیکنان ایران در دیدار با تیم ملی صربستان در خط دفاعی عملکرد ضعیفی نسبت به حمله و دفاع داشتند.

3️⃣ پزشک تیم ملی مصر: صلاح برای بازی مقابل روسیه آماده است
👈تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه به نقل از کادر پزشکی تیم ملی مصر گزارش داد که محمد صلاح ستاره این تیم برای بازی در مقابل روسیه کاملا آماده است.

4️⃣ پارا دوومیدانی کاران به رقابت های تونس اعزام می شوند
👈تهران- ایرنا- سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان از اعزام ورزشکاران به رقابت های بین المللی تونس با هدف آمادگی تیم برای بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی خبر داد.

5️⃣ آدیداس: تیم ملی ایران تحت حمایت این شرکت است
👈تهران - ایرنا - به رغم اصرار کشورهای غربی برای باز کردن پای سیاست به جام جهانی و رویدادهای بزرگی از این دست، مدیر عامل شرکت آلمانی آدیداس اظهار داشت: شرکت های تجهیزات ورزشی باید بدانند که تجارت آن ها در حوزه ورزش بوده و سیاست در آن جایی ندارد و تیم فوتبال ایران تحت حمایت ماست.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/18 | بازدید این مطلب : 7

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ ورزشکار گیلانی در مسابقات کشتی ناشنوایان جهان سوم شد 👈رشت - ایرنا - هاشم بیابانی کشتی گیر گیلانی مقام سوم پنجمین دوره مسابقات کشتی ناشنوایان جهان در کشور روسیه را کسب کرد. 2️⃣ عملکرد خط دفاعی والیبال ایران مقابل صربستان ضعیف بود 👈ارومیه- ایرنا- بازیکن سابق تیم ملی و کارشناس والیبال ایران گفت: بازیکنان ایران در دیدار با تیم ملی صربستان در خط دفاعی عملکرد ضعیفی نسبت به حمله و دفاع داشتند. 3️⃣ پزشک تیم ملی مصر: صلاح برای بازی مقابل روسیه آماده است 👈تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه به نقل از کادر پزشکی تیم ملی مصر گزارش داد که محمد صلاح ستاره این تیم برای بازی در مقابل روسیه کاملا آماده است. 4️⃣ پارا دوومیدانی کاران به رقابت های تونس اعزام می شوند 👈تهران- ایرنا- سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان از اعزام ورزشکاران به رقابت های بین المللی تونس با هدف آمادگی تیم برای بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی خبر داد. 5️⃣ آدیداس: تیم ملی ایران تحت حمایت این شرکت است 👈تهران - ایرنا - به رغم اصرار کشورهای غربی برای باز کردن پای سیاست به جام جهانی و رویدادهای بزرگی از این دست، مدیر عامل شرکت آلمانی آدیداس اظهار داشت: شرکت های تجهیزات ورزشی باید بدانند که تجارت آن ها در حوزه ورزش بوده و سیاست در آن جایی ندارد و تیم فوتبال ایران تحت حمایت ماست. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗