🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ درویش:اخباری در لیست دایی است اما هیچ خبری ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
?e?
?e?
دختر | سن : 96 | محبوبیت : 9
شهر : تهران
علیرصا
علیرصا
دختر | سن : 44 | محبوبیت : 0
شهر : سارئ
MLI
MLI
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 29
شهر : سارئ
🔴 فارس نیوز 🔴
1️⃣ درویش:اخباری در لیست دایی است اما هیچ خبری از او نداریم!/استقلالی‌ها باید مدرک فسخ قرارداد صیادمنش با سایپا را ارائه کنند
👈مدیرعامل باشگاه سایپا گفت:اخباری یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و نامش در فهرست علی دایی برای لیگ هفدهم قرار داده شده اما از زمان آغاز تمرینات خودش را به کادرفنی معرفی نکرده است.

2️⃣ مطهری: تیم ملی با یک استراتژی مناسب مقابل مراکش پیروز شد/ باید ببینیم برنامه کی‌روش برای بازی با اسپانیا چیست
👈مربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم ملی با استراتژی خوبی مقابل مراکش برنده شد اما باید ببینیم تاکتیک کی‌روش برای بازی با اسپانیا چه خواهد بود.

3️⃣ مربی مکزیک:در خواب و خیال غلبه بر آلمان هستیم
👈سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک گفت:در خواب و خیال غلبه بر قهرمان جهان هستیم.

4️⃣ آل‌کثیر به پیکان پیوست
👈مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال نفت تهران به پیکان پیوست.

5️⃣ هواداران اسپانیا خواستار تغییر دروازه‌بان برای بازی با ایران شدند
👈در نظرسنجی روزنامه آس اسپانیا اکثر هواداران لاروخا خواهان نیکمت نشینی دروازه بان اولشان در دیدار با ایران شدند.

6️⃣ اعتباری: امیدوارم با این وضعیت تراکتورسازی دچار بحران نشود/مهاجری از فوتبال تبریز شناخت ندارد
👈پیشکسوت تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد عملکرد این تیم در نقل و انتقالات، گفت: امیدوارم با این وضعیت تراکتورسازی دچار بحران نشود.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/23 | بازدید این مطلب : 7

🔴 فارس نیوز 🔴 1️⃣ درویش:اخباری در لیست دایی است اما هیچ خبری از او نداریم!/استقلالی‌ها باید مدرک فسخ قرارداد صیادمنش با سایپا را ارائه کنند 👈مدیرعامل باشگاه سایپا گفت:اخباری یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و نامش در فهرست علی دایی برای لیگ هفدهم قرار داده شده اما از زمان آغاز تمرینات خودش را به کادرفنی معرفی نکرده است. 2️⃣ مطهری: تیم ملی با یک استراتژی مناسب مقابل مراکش پیروز شد/ باید ببینیم برنامه کی‌روش برای بازی با اسپانیا چیست 👈مربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم ملی با استراتژی خوبی مقابل مراکش برنده شد اما باید ببینیم تاکتیک کی‌روش برای بازی با اسپانیا چه خواهد بود. 3️⃣ مربی مکزیک:در خواب و خیال غلبه بر آلمان هستیم 👈سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک گفت:در خواب و خیال غلبه بر قهرمان جهان هستیم. 4️⃣ آل‌کثیر به پیکان پیوست 👈مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال نفت تهران به پیکان پیوست. 5️⃣ هواداران اسپانیا خواستار تغییر دروازه‌بان برای بازی با ایران شدند 👈در نظرسنجی روزنامه آس اسپانیا اکثر هواداران لاروخا خواهان نیکمت نشینی دروازه بان اولشان در دیدار با ایران شدند. 6️⃣ اعتباری: امیدوارم با این وضعیت تراکتورسازی دچار بحران نشود/مهاجری از فوتبال تبریز شناخت ندارد 👈پیشکسوت تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد عملکرد این تیم در نقل و انتقالات، گفت: امیدوارم با این وضعیت تراکتورسازی دچار بحران نشود. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗