🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مسابقات بسکتبال جام رمضان در صومعه سرا پایان ی ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Fati
Fati
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 1
شهر : شیراز
ℳ.łო...?♥!
ℳ.łო...?♥!
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 0
شهر : تهران
سلطانی
سلطانی
دختر | سن : 17 | محبوبیت : 3
شهر : اصفهان
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ مسابقات بسکتبال جام رمضان در صومعه سرا پایان یافت
👈رشت - ایرنا - مسابقات بسکتبال سه نفره جام رمضان صومعه سرا، با ثبت در فدراسیون جهانی(fiba) عصر شنبه با معرفی تیمهای برتر در این شهرستان پایان یافت.

2️⃣ عربستان بدنبال پیروزی در جام های جهانی آینده است
👈تهران- ایرنا- آسوشیتدپرس باخت عربستان برابر روسیه طی اولین روز بازی های جام جهانی 2018 را نشان دهنده وجود مشکلات بزرگتر در داخل این کشور خواند و به نقل از 'عادل عزت' رئیس فدراسیون فوتبال عربستان، نوشت: رسالت ما این است که روزی برنده جام جهانی شویم و باید این را کلید بزنیم.

3️⃣ مالک باشگاه سپیدرود:دست نشان فهرست بازیکنان جدیدرا ارائه کرد
👈رشت - ایرنا - مالک باشگاه سپیدرود رشت گفت: نادر دست نشان فهرست بازیکنان موردنظرش را به این باشگاه ارائه کرد.

4️⃣ بوی سیاسی کاری از بنرهای فیفا
👈تهران- ایرنا- در حالی که نخستین پیروزی تیم ملی ایران درجام جهانی موج شور و شادی وحدت بخش را در میان ملت ایران و تمامی هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان در داخل و خارج به دنبال داشته است، یک جریان رسانه ای تلاش می کند تا این پیروزی شیرین را تحت الشعاع قرار دهد.

5️⃣ عملکرد خط دفاعی والیبال ایران مقابل صربستان ضعیف بود
👈ارومیه- ایرنا- بازیکن سابق تیم ملی و کارشناس والیبال گفت: بازیکنان ایران در دیدار با تیم ملی صربستان در خط دفاعی عملکرد ضعیفی نسبت به حمله و دفاع داشتند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/24 | بازدید این مطلب : 8

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مسابقات بسکتبال جام رمضان در صومعه سرا پایان یافت 👈رشت - ایرنا - مسابقات بسکتبال سه نفره جام رمضان صومعه سرا، با ثبت در فدراسیون جهانی(fiba) عصر شنبه با معرفی تیمهای برتر در این شهرستان پایان یافت. 2️⃣ عربستان بدنبال پیروزی در جام های جهانی آینده است 👈تهران- ایرنا- آسوشیتدپرس باخت عربستان برابر روسیه طی اولین روز بازی های جام جهانی 2018 را نشان دهنده وجود مشکلات بزرگتر در داخل این کشور خواند و به نقل از 'عادل عزت' رئیس فدراسیون فوتبال عربستان، نوشت: رسالت ما این است که روزی برنده جام جهانی شویم و باید این را کلید بزنیم. 3️⃣ مالک باشگاه سپیدرود:دست نشان فهرست بازیکنان جدیدرا ارائه کرد 👈رشت - ایرنا - مالک باشگاه سپیدرود رشت گفت: نادر دست نشان فهرست بازیکنان موردنظرش را به این باشگاه ارائه کرد. 4️⃣ بوی سیاسی کاری از بنرهای فیفا 👈تهران- ایرنا- در حالی که نخستین پیروزی تیم ملی ایران درجام جهانی موج شور و شادی وحدت بخش را در میان ملت ایران و تمامی هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان در داخل و خارج به دنبال داشته است، یک جریان رسانه ای تلاش می کند تا این پیروزی شیرین را تحت الشعاع قرار دهد. 5️⃣ عملکرد خط دفاعی والیبال ایران مقابل صربستان ضعیف بود 👈ارومیه- ایرنا- بازیکن سابق تیم ملی و کارشناس والیبال گفت: بازیکنان ایران در دیدار با تیم ملی صربستان در خط دفاعی عملکرد ضعیفی نسبت به حمله و دفاع داشتند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗