🔸هم اکنون/ نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان 🔹اکب ...

🔸هم اکنون/ نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان 🔹اکب ...
اخبار تبريزمن

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
SARA
SARA
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 25
شهر : زاهدان
Hakimi
Hakimi
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : ملارد
رها
رها
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 2
شهر : بستان آباد
توضیحات : نادیا
🔸هم اکنون/ نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان

🔹اکبر فتحی بعداز انتصاب به این مسئولیت امروز اولین نشست خبری خود را با خبرنگاران تشکیل داد.🆔💯 #آنلاین از نشست خبری جهاد #کشاورزی استان؛

🔸 ۱۳ درصد صادرات کشور از طریق کشاورزی انجام می‌شود

🔹اکبر فتحی گفت: اعتبارات صندوق توسعه ملی حدود 510 میلیارد تومان اختصاص یافته تا برای ایجاد شبکه های آبیاری کشاورزی صورت گیرد که در مرحله اول حدود 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی تحت پوشش ایجاد شبکه های آبیاری قرار گرفته است.

🔹وی گفت: 27 خرداد سالروز تشکیل جهاد سازندگی است که در سالهای پس از انقلاب فقر و محرومیت بی داد می کرد و پس از 4 ماه تشکیل گردید و در روستاها به ایجاد زیرساخت های روستاها و تغییرات کالبدی آنها اقدام شد.

🔹فتحی ادامه داد: در مهندسی جنگ هم نقش ایفا کرد که به گفته امام به جهادگران بی سنگر معروف شد.

🔹وی گفت: توسعه اقتصادی روستاها نیز بعدها در دستور کار این نهاد صورت گرفت اینک با ادغام وزارتخانه ها و تشکیل وزارت جهاد کشاورزی ایجاد امنیت غذایی و بهبود وضعیت اقتصادی روستاها از جمله اقداماتی است که سیاست های هدایتی از طریق انتقال تکنولوژی به روستاها و سیاست های حمایتی هم از طریق ایجاد زیرساخت ها برای فعالیت های کشاورزی و سرمایه گذاری بخش کشاورزی از طریق ارائه تسهیلات است.

🔹رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان افزود: حدود 13 درصد صادرات و 22 درصد اشتغال کشور از طریق این بخش صورت می گیرد.

تبریزمن، بزرگترین رسانه خبری آذربایجان👇
www.tabrizeman.ir

🆔 t.me/joinchat/BceTcDu_9SLcw7IOlLTe6w
تاریخ : 1397/09/25 | بازدید این مطلب : 30

🔸هم اکنون/ نشست خبری رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان 🔹اکبر فتحی بعداز انتصاب به این مسئولیت امروز اولین نشست خبری خود را با خبرنگاران تشکیل داد. 🆔 💯 #آنلاین از نشست خبری جهاد #کشاورزی استان؛ 🔸 ۱۳ درصد صادرات کشور از طریق کشاورزی انجام می‌شود 🔹اکبر فتحی گفت: اعتبارات صندوق توسعه ملی حدود 510 میلیارد تومان اختصاص یافته تا برای ایجاد شبکه های آبیاری کشاورزی صورت گیرد که در مرحله اول حدود 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی تحت پوشش ایجاد شبکه های آبیاری قرار گرفته است. 🔹وی گفت: 27 خرداد سالروز تشکیل جهاد سازندگی است که در سالهای پس از انقلاب فقر و محرومیت بی داد می کرد و پس از 4 ماه تشکیل گردید و در روستاها به ایجاد زیرساخت های روستاها و تغییرات کالبدی آنها اقدام شد. 🔹فتحی ادامه داد: در مهندسی جنگ هم نقش ایفا کرد که به گفته امام به جهادگران بی سنگر معروف شد. 🔹وی گفت: توسعه اقتصادی روستاها نیز بعدها در دستور کار این نهاد صورت گرفت اینک با ادغام وزارتخانه ها و تشکیل وزارت جهاد کشاورزی ایجاد امنیت غذایی و بهبود وضعیت اقتصادی روستاها از جمله اقداماتی است که سیاست های هدایتی از طریق انتقال تکنولوژی به روستاها و سیاست های حمایتی هم از طریق ایجاد زیرساخت ها برای فعالیت های کشاورزی و سرمایه گذاری بخش کشاورزی از طریق ارائه تسهیلات است. 🔹رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان افزود: حدود 13 درصد صادرات و 22 درصد اشتغال کشور از طریق این بخش صورت می گیرد. تبریزمن، بزرگترین رسانه خبری آذربایجان👇 www.tabrizeman.ir 🆔 t.me/joinchat/BceTcDu_9SLcw7IOlLTe6w