❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت اول 💠 هوا داشت تاریک میشد که جوا ...

طلوع

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
♡♤♡♧♡☆♡
♡♤♡♧♡☆♡
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 1
شهر : اصفهان
فاطمه
فاطمه
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 12
شهر : شهریار
توضیحات : دنبال دوست هستم
ستایش
ستایش
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 18
شهر : شیراز
❂○° مسیح کردستان °○❂

🔻 قسمت اول

💠 هوا داشت تاریک میشد که جوانی شتاب زده وارد دفتر فرماندهی شد. ظریفیان نگاهی به قد کوتاه و جثه نحیف او انداخت و گفت: "بفرمایید."
- با فرمانده سپاه کار دارم.
- شما؟
- ابراهیم، #ابراهیم_همت. چقدر سوال می‌کنید. یک هفته است برای تهیه امکانات در #پاوه علافیم. انگار کسی به کسی نیست. می‌خواهیم سخنان امام را به کُردی تکثیر کنیم و اردوی دانش آموزی راه بیندازیم. مدارس، به ویژه دبیرستان‌ها جان می‌دهند برای کار فرهنگی.

🔸ظریفیان از سماجت او خوشش آمده بود. تا #بروجردی وارد شد از همت پرسید: "تازه واردی؟"
همت: به ما گفتند برویم پاوه کار فرهنگی انجام دهیم.
بروحردی: پاوه یک شهر مذهبی است. سعی کنید در قلب آنها جا باز کنید.
همت با کنجکاوی قد و قامت او را ورنداز کرد و گفت: "دستگاه تکثیر، کاغذ، عکس امام، قرآن، دیکشنری فارسی به کردی، ضبط و نوار کاست قرآن و سرودهای انقلابی."

🔹بروجردی روی اشتیاق او حساب باز کرد. سراسیمه از سپاه خارج شد و مستقیم رفت جایی که بعضی از کارهایش را آنجا انجام می‌داد. "پیش از اینکه سراغ #سنندج برویم باید تکلیف پاوه روشن شود. اگر جاده پاوه پاکسازی شود شهر جان خواهد گرفت. یک حرکت نظامی و سپس تثبیت شهر توسط یک فرماندار لایق."

📚 محمد؛ مسیح کردستان زندگی نامه سردار شهید #محمد_بروجردی
@toloe12
تاریخ : 1397/08/01 | بازدید این مطلب : 15

❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت اول 💠 هوا داشت تاریک میشد که جوانی شتاب زده وارد دفتر فرماندهی شد. ظریفیان نگاهی به قد کوتاه و جثه نحیف او انداخت و گفت: "بفرمایید." - با فرمانده سپاه کار دارم. - شما؟ - ابراهیم، #ابراهیم_همت. چقدر سوال می‌کنید. یک هفته است برای تهیه امکانات در #پاوه علافیم. انگار کسی به کسی نیست. می‌خواهیم سخنان امام را به کُردی تکثیر کنیم و اردوی دانش آموزی راه بیندازیم. مدارس، به ویژه دبیرستان‌ها جان می‌دهند برای کار فرهنگی. 🔸ظریفیان از سماجت او خوشش آمده بود. تا #بروجردی وارد شد از همت پرسید: "تازه واردی؟" همت: به ما گفتند برویم پاوه کار فرهنگی انجام دهیم. بروحردی: پاوه یک شهر مذهبی است. سعی کنید در قلب آنها جا باز کنید. همت با کنجکاوی قد و قامت او را ورنداز کرد و گفت: "دستگاه تکثیر، کاغذ، عکس امام، قرآن، دیکشنری فارسی به کردی، ضبط و نوار کاست قرآن و سرودهای انقلابی." 🔹بروجردی روی اشتیاق او حساب باز کرد. سراسیمه از سپاه خارج شد و مستقیم رفت جایی که بعضی از کارهایش را آنجا انجام می‌داد. "پیش از اینکه سراغ #سنندج برویم باید تکلیف پاوه روشن شود. اگر جاده پاوه پاکسازی شود شهر جان خواهد گرفت. یک حرکت نظامی و سپس تثبیت شهر توسط یک فرماندار لایق." 📚 محمد؛ مسیح کردستان زندگی نامه سردار شهید #محمد_بروجردی @toloe12