❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت اول 💠 هوا داشت تاریک میشد که جوا ...

طلوع

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Kimiya
Kimiya
دختر | سن : 15 | محبوبیت : 83
شهر : اصفهان
?M?
?M?
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 4
شهر : همدان
مهدیه خانم
مهدیه خانم
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 0
شهر : مشهد
❂○° مسیح کردستان °○❂

🔻 قسمت اول

💠 هوا داشت تاریک میشد که جوانی شتاب زده وارد دفتر فرماندهی شد. ظریفیان نگاهی به قد کوتاه و جثه نحیف او انداخت و گفت: "بفرمایید."
- با فرمانده سپاه کار دارم.
- شما؟
- ابراهیم، ابراهیم_همت. چقدر سوال می‌کنید. یک هفته است برای تهیه امکانات در پاوه علافیم. انگار کسی به کسی نیست. می‌خواهیم سخنان امام را به کُردی تکثیر کنیم و اردوی دانش آموزی راه بیندازیم. مدارس، به ویژه دبیرستان‌ها جان می‌دهند برای کار فرهنگی.

🔸ظریفیان از سماجت او خوشش آمده بود. تا بروجردی وارد شد از همت پرسید: "تازه واردی؟"
همت: به ما گفتند برویم پاوه کار فرهنگی انجام دهیم.
بروحردی: پاوه یک شهر مذهبی است. سعی کنید در قلب آنها جا باز کنید.
همت با کنجکاوی قد و قامت او را ورنداز کرد و گفت: "دستگاه تکثیر، کاغذ، عکس امام، قرآن، دیکشنری فارسی به کردی، ضبط و نوار کاست قرآن و سرودهای انقلابی."

🔹بروجردی روی اشتیاق او حساب باز کرد. سراسیمه از سپاه خارج شد و مستقیم رفت جایی که بعضی از کارهایش را آنجا انجام می‌داد. "پیش از اینکه سراغ سنندج برویم باید تکلیف پاوه روشن شود. اگر جاده پاوه پاکسازی شود شهر جان خواهد گرفت. یک حرکت نظامی و سپس تثبیت شهر توسط یک فرماندار لایق."

📚 محمد؛ مسیح کردستان زندگی نامه سردار شهید محمد_بروجردی

تاریخ : 1397/05/24 | بازدید این مطلب : 10

❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت اول 💠 هوا داشت تاریک میشد که جوانی شتاب زده وارد دفتر فرماندهی شد. ظریفیان نگاهی به قد کوتاه و جثه نحیف او انداخت و گفت: "بفرمایید." - با فرمانده سپاه کار دارم. - شما؟ - ابراهیم، ابراهیم_همت. چقدر سوال می‌کنید. یک هفته است برای تهیه امکانات در پاوه علافیم. انگار کسی به کسی نیست. می‌خواهیم سخنان امام را به کُردی تکثیر کنیم و اردوی دانش آموزی راه بیندازیم. مدارس، به ویژه دبیرستان‌ها جان می‌دهند برای کار فرهنگی. 🔸ظریفیان از سماجت او خوشش آمده بود. تا بروجردی وارد شد از همت پرسید: "تازه واردی؟" همت: به ما گفتند برویم پاوه کار فرهنگی انجام دهیم. بروحردی: پاوه یک شهر مذهبی است. سعی کنید در قلب آنها جا باز کنید. همت با کنجکاوی قد و قامت او را ورنداز کرد و گفت: "دستگاه تکثیر، کاغذ، عکس امام، قرآن، دیکشنری فارسی به کردی، ضبط و نوار کاست قرآن و سرودهای انقلابی." 🔹بروجردی روی اشتیاق او حساب باز کرد. سراسیمه از سپاه خارج شد و مستقیم رفت جایی که بعضی از کارهایش را آنجا انجام می‌داد. "پیش از اینکه سراغ سنندج برویم باید تکلیف پاوه روشن شود. اگر جاده پاوه پاکسازی شود شهر جان خواهد گرفت. یک حرکت نظامی و سپس تثبیت شهر توسط یک فرماندار لایق." 📚 محمد؛ مسیح کردستان زندگی نامه سردار شهید محمد_بروجردی