❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت دوم 💠 اتومبیل را سر خیابان پارک ...

طلوع

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
حمید
حمید
دختر | سن : 42 | محبوبیت : 3
شهر : بهشهر
♥Me♥
♥Me♥
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 6
شهر : اصفهان
elahe
elahe
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : رشت
❂○° مسیح کردستان °○❂

🔻 قسمت دوم

💠 اتومبیل را سر خیابان پارک کرد و وارد ساختمانی به ظاهر مسکونی شد که چند نفر کلافه و سر در گم منتظرش بودند. یک نفر که بیشتر از بقیه شاکی بود، با توپ و تشر گفت: "محمدآقا، این چه نقشه‌ای است که برای ما کشیده‌ای. چرا ما را حبس کردی. نه می‌گذاری وارد سپاه شویم، نه اجازه ورود به عملیاتی داریم. این مخفی کاری‌ها تا کی؟ بیست روز است که گشت میزنیم تو شهر و برمی‌گردیم تو این خانه تیمی."

🔸- #بروجردی: خانه تیمی چه صیغه‌ای است. از همه طرف می‌زنند تو سر سپاه و پاسدارها. #هیئت_حسن_نیت هنوز دنبال جمع کردن سپاه است. سران #دمکرات پافشاری می‌کنند امنیت #کردستان به ارتش سپرده شود. در جاده #سردشت یک یگان ارتش کمین خورد و عده‌ای شهید شدند. چند روز دیگر جاده #پاوه پاکسازی خواهد شد.
آن جوان پرید وسط حرفش و گفت: "پس چرا حرفی نمیزنی؟ دهان‌مان قفل و بست دارد."

🔹- بروجردی: منتظر #متوسلیان هستم.
- پس ما چی؟
- از وقتی محمدنیا بخشدار #جوانرود شد کارمان سرعت گرفت. ما به تدبیر شما شکی نداریم اما کمی اعتماد هم بد نیست.
- بروجردی: قرار است شما فرماندار پاوه شوید.
- فرماندار؟!
جوان زد زیر خنده و بقیه هم با او همراه شدند.
- یک استانداری مستقل؛ مبارک است. بی خود نیست همه از پاسدار جماعت وحشت دارند.
- بروجردی: بچه‌ای؟ حکم شما را از وزیر کشور خواهیم گرفت. قرارشد استاندار انتخاب فرماندار و بخشدار شهرهای بحرانی را به ما بسپارد؛ با این شرط که از بچه‌های سپاه نباشند.
- ولی من پاسدارم...
@toloe12
تاریخ : 1397/09/18 | بازدید این مطلب : 14

❂○° مسیح کردستان °○❂ 🔻 قسمت دوم 💠 اتومبیل را سر خیابان پارک کرد و وارد ساختمانی به ظاهر مسکونی شد که چند نفر کلافه و سر در گم منتظرش بودند. یک نفر که بیشتر از بقیه شاکی بود، با توپ و تشر گفت: "محمدآقا، این چه نقشه‌ای است که برای ما کشیده‌ای. چرا ما را حبس کردی. نه می‌گذاری وارد سپاه شویم، نه اجازه ورود به عملیاتی داریم. این مخفی کاری‌ها تا کی؟ بیست روز است که گشت میزنیم تو شهر و برمی‌گردیم تو این خانه تیمی." 🔸- #بروجردی: خانه تیمی چه صیغه‌ای است. از همه طرف می‌زنند تو سر سپاه و پاسدارها. #هیئت_حسن_نیت هنوز دنبال جمع کردن سپاه است. سران #دمکرات پافشاری می‌کنند امنیت #کردستان به ارتش سپرده شود. در جاده #سردشت یک یگان ارتش کمین خورد و عده‌ای شهید شدند. چند روز دیگر جاده #پاوه پاکسازی خواهد شد. آن جوان پرید وسط حرفش و گفت: "پس چرا حرفی نمیزنی؟ دهان‌مان قفل و بست دارد." 🔹- بروجردی: منتظر #متوسلیان هستم. - پس ما چی؟ - از وقتی محمدنیا بخشدار #جوانرود شد کارمان سرعت گرفت. ما به تدبیر شما شکی نداریم اما کمی اعتماد هم بد نیست. - بروجردی: قرار است شما فرماندار پاوه شوید. - فرماندار؟! جوان زد زیر خنده و بقیه هم با او همراه شدند. - یک استانداری مستقل؛ مبارک است. بی خود نیست همه از پاسدار جماعت وحشت دارند. - بروجردی: بچه‌ای؟ حکم شما را از وزیر کشور خواهیم گرفت. قرارشد استاندار انتخاب فرماندار و بخشدار شهرهای بحرانی را به ما بسپارد؛ با این شرط که از بچه‌های سپاه نباشند. - ولی من پاسدارم... @toloe12