♦️دستگیری عامل تهدیدهای سایبری برای نوجوان ۱۷ ساله 🔻فرمانده ...

حوادث مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
black_diamond ??
black_diamond ??
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 5
شهر : اهواز
Alireza🇮🇷
Alireza🇮🇷
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 1
شهر : زرند
، .
، .
دختر | سن : 21 | محبوبیت : 3
شهر : اصفهان
♦️دستگیری عامل تهدیدهای سایبری برای نوجوان ۱۷ ساله

🔻فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور:در پي شكايت خانمی میانسال مبنی بر انتشار عكس پسر ۱۷ ساله اش در اينستاگرام از سوي فردي ناشناس و تهديد با الفاظ ركيك تیمی از کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی، شناسایی متهم را دستور کار خود قرار دادند.
🔹در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد، فردی ناشناس با ايجاد يك اكانت در اينستاگرام با تهديد و هتك حيثيت موجب برای شاكي و اعضاي خانواده اش مشكلات عديده روحي و رواني رقم زده است.
🔹کارشناسان پلیس فتا با استفاده از مستندات دیجیتالی به جا مانده متهم را شناسايي و با هماهنگي قضائي احضار کردند.
🔹متهم كه جواني ۱۸ ساله است در مواجهه با ادله و مستندات پليس ضمن قبول بزه انتسابي اعلام داشت به‌دليل ضعف آگاهي و غرور جواني با الگو گرفتن از بعضي اقدامات افراد در فضاي مجازي تحت تاثير قرار گرفته است.
bit.ly/2sDWkIs
تاریخ : 1397/09/19 | بازدید این مطلب : 10

♦️دستگیری عامل تهدیدهای سایبری برای نوجوان ۱۷ ساله 🔻فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور:در پي شكايت خانمی میانسال مبنی بر انتشار عكس پسر ۱۷ ساله اش در اينستاگرام از سوي فردي ناشناس و تهديد با الفاظ ركيك تیمی از کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی، شناسایی متهم را دستور کار خود قرار دادند. 🔹در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد، فردی ناشناس با ايجاد يك اكانت در اينستاگرام با تهديد و هتك حيثيت موجب برای شاكي و اعضاي خانواده اش مشكلات عديده روحي و رواني رقم زده است. 🔹کارشناسان پلیس فتا با استفاده از مستندات دیجیتالی به جا مانده متهم را شناسايي و با هماهنگي قضائي احضار کردند. 🔹متهم كه جواني ۱۸ ساله است در مواجهه با ادله و مستندات پليس ضمن قبول بزه انتسابي اعلام داشت به‌دليل ضعف آگاهي و غرور جواني با الگو گرفتن از بعضي اقدامات افراد در فضاي مجازي تحت تاثير قرار گرفته است. bit.ly/2sDWkIs