🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مردم از فوتبال زنان حمایت می کنند 👈تهران – ایر ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
سارا
سارا
دختر | سن : 13 | محبوبیت : 0
شهر : تهران
مراد اسلامی
مراد اسلامی
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 0
شهر : قشم
_ℓεყℓム♡
_ℓεყℓム♡
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 3
شهر : مراغه
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ مردم از فوتبال زنان حمایت می کنند
👈تهران – ایرنا – کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت:مردم ایران صراحتا از فوتبال زنان حمایت می کنند و ما را مورد تشویق قرار می دهند.

2️⃣ فدراسیون کشتی از حق کشتی گیران نمی گذرد
👈تهران- ایرنا- «حمید بنی تمیم» نایب رییس فدراسیون کشتی، با بیان اینکه از حق کشتی گیران نمی گذریم، گفت: فدراسیون کشتی از اولین فدراسیون هایی است که مراحل اداری تبدیل حواله و پول را به سکه انجام داد و امروز ما به التفاوت جوایز ورزشکارانش حدود دو میلیارد تومان شده است.

3️⃣ آسوشیتدپرس: ایران بدنبال صعود به مرحله حذفی
👈تهران- ایرنا- خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا نوشت: تیم ایران بعد از پیروزی مقابل مراکش، امیدوار است به مرحله بعدی راه یابد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/05/30 | بازدید این مطلب : 3

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ مردم از فوتبال زنان حمایت می کنند 👈تهران – ایرنا – کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت:مردم ایران صراحتا از فوتبال زنان حمایت می کنند و ما را مورد تشویق قرار می دهند. 2️⃣ فدراسیون کشتی از حق کشتی گیران نمی گذرد 👈تهران- ایرنا- «حمید بنی تمیم» نایب رییس فدراسیون کشتی، با بیان اینکه از حق کشتی گیران نمی گذریم، گفت: فدراسیون کشتی از اولین فدراسیون هایی است که مراحل اداری تبدیل حواله و پول را به سکه انجام داد و امروز ما به التفاوت جوایز ورزشکارانش حدود دو میلیارد تومان شده است. 3️⃣ آسوشیتدپرس: ایران بدنبال صعود به مرحله حذفی 👈تهران- ایرنا- خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی در آستانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا نوشت: تیم ایران بعد از پیروزی مقابل مراکش، امیدوار است به مرحله بعدی راه یابد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗