✅ ٢٧ روز تا جام جهاني ... ⁣

✅ ٢٧ روز تا جام جهاني ... ⁣
جام جهاني

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
?αทïร?
?αทïร?
دختر | سن : 62 | محبوبیت : 7
شهر : تهران
Parham?
Parham?
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 4
شهر : بندرماهشهر
......
......
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : تهران
✅ ٢٧ روز تا جام جهاني ...✅ ٢۷ روز تا جام جهان؛ خط آتش مجار ها

▪️مجارستان موفق شد در جام جهانی ۱۹۵۴ سوئیس در پنج بازی خود ۲۷ گل به ثمر برساند که میانگین ۵.۴ گل در هر بازی بود

▪️مجارستان در جام جهانی ۱۹۵۴ تیم قدرتمندی بود که از مهاجمان بسیار خوبی بهره می برد. آنها هر چند در فینال با شکست برابر آلمان نتوانستند به قهرمانی برسند، اما در پنج دیدار خود در این رقابت ها موفق شد ۲۷ گل به ثمر برساند تا رکورد زیادترین گل زده در یک جام جهانی را به نام خود ثبت کند؛ رکوردی که بعید به نظر می رسد به این زودی ها شکسته شود.

▪️مجارستان در حالی در فینال جام جهانی ۱۹۵۴ با نتیجه ۳ بر ۲ برابر آلمان غربی شکست خورد که در مرحله مقدماتی موفق شده بود با نتیجه ۸ بر ۳ این تیم را شکست دهد.

@jame_jahani_ir
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 70

✅ ٢٧ روز تا جام جهاني ... ⁣ ✅ ٢۷ روز تا جام جهان؛ خط آتش مجار ها ▪️مجارستان موفق شد در جام جهانی ۱۹۵۴ سوئیس در پنج بازی خود ۲۷ گل به ثمر برساند که میانگین ۵.۴ گل در هر بازی بود ▪️مجارستان در جام جهانی ۱۹۵۴ تیم قدرتمندی بود که از مهاجمان بسیار خوبی بهره می برد. آنها هر چند در فینال با شکست برابر آلمان نتوانستند به قهرمانی برسند، اما در پنج دیدار خود در این رقابت ها موفق شد ۲۷ گل به ثمر برساند تا رکورد زیادترین گل زده در یک جام جهانی را به نام خود ثبت کند؛ رکوردی که بعید به نظر می رسد به این زودی ها شکسته شود. ▪️مجارستان در حالی در فینال جام جهانی ۱۹۵۴ با نتیجه ۳ بر ۲ برابر آلمان غربی شکست خورد که در مرحله مقدماتی موفق شده بود با نتیجه ۸ بر ۳ این تیم را شکست دهد. @jame_jahani_ir