🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تیم دومیدانی معلولان ایران در مسابقات تونس چند ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
ℳaryam
ℳaryam
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 6
شهر : بجنورد
ali m
ali m
دختر | سن : 87 | محبوبیت : 1
شهر : شیراز
M
M
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 5
شهر : شیراز
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ تیم دومیدانی معلولان ایران در مسابقات تونس چند رکورد زد
👈الجزیره- ایرنا- تیم ملی دومیدانی جانباران و معلولین جمهوری اسلامی ایران با کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات بین المللی تونس چند رکورد جهانی را جابجا و به نام خود ثبت کرد.

2️⃣ خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون است
👈ساری-ایرنا- گمانه زنی برای حذف احتمالی مسجد سلیمان تازه وارد لیگ برتر فوتبال به دلیل مشکل در تکمیل پرونده ساختار باشگاهی در سازمان لیگ ، خونه به خونه بابل تیمی که با گل شماری از این رقابت ها جاماند را گوش به زنگ فدراسیون کرد.

3️⃣ خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون
👈ساری-ایرنا- گمانه زنی برای حذف احتمالی مسجد سلیمان تازه وارد لیگ برتر فوتبال به دلیل مشکل در تکمیل پرونده ساختار باشگاهی در سازمان لیگ ، خونه به خونه بابل تیمی که با گل شماری از این رقابت ها جاماند را گوش به زنگ فدراسیون کرد.

4️⃣ کارشناسان فوتبال چین: بازی ایران و پرتغال پایاپای خواهد بود
👈پکن - ایرنا - دیدگاه های کارشناسان فوتبال چین درباره بازی ایران و پرتغال در چارچوب جام جهانی فوتبال 2018 روسیه حکایت از «یک بازی پایاپای» میان دو تیم دارد.

5️⃣ بلیت بازی ایران و پرتغال در بازار سیاه به فروش می رسد
👈مسکو - ایرنا - سومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران درمرحله گروهی جام جهانی 2018روسیه با تیم ملی پرتغال در حالی در سارانسک پایتخت جمهوری موردوویا در منطقه مرکزی روسیه برگزار می شود که بازار داغ بلیت برای آن بوجود امده است.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/20 | بازدید این مطلب : 14

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تیم دومیدانی معلولان ایران در مسابقات تونس چند رکورد زد 👈الجزیره- ایرنا- تیم ملی دومیدانی جانباران و معلولین جمهوری اسلامی ایران با کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات بین المللی تونس چند رکورد جهانی را جابجا و به نام خود ثبت کرد. 2️⃣ خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون است 👈ساری-ایرنا- گمانه زنی برای حذف احتمالی مسجد سلیمان تازه وارد لیگ برتر فوتبال به دلیل مشکل در تکمیل پرونده ساختار باشگاهی در سازمان لیگ ، خونه به خونه بابل تیمی که با گل شماری از این رقابت ها جاماند را گوش به زنگ فدراسیون کرد. 3️⃣ خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون 👈ساری-ایرنا- گمانه زنی برای حذف احتمالی مسجد سلیمان تازه وارد لیگ برتر فوتبال به دلیل مشکل در تکمیل پرونده ساختار باشگاهی در سازمان لیگ ، خونه به خونه بابل تیمی که با گل شماری از این رقابت ها جاماند را گوش به زنگ فدراسیون کرد. 4️⃣ کارشناسان فوتبال چین: بازی ایران و پرتغال پایاپای خواهد بود 👈پکن - ایرنا - دیدگاه های کارشناسان فوتبال چین درباره بازی ایران و پرتغال در چارچوب جام جهانی فوتبال 2018 روسیه حکایت از «یک بازی پایاپای» میان دو تیم دارد. 5️⃣ بلیت بازی ایران و پرتغال در بازار سیاه به فروش می رسد 👈مسکو - ایرنا - سومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران درمرحله گروهی جام جهانی 2018روسیه با تیم ملی پرتغال در حالی در سارانسک پایتخت جمهوری موردوویا در منطقه مرکزی روسیه برگزار می شود که بازار داغ بلیت برای آن بوجود امده است. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗