🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ فناوریVAR در بازی ایران و پرتغال جنجال آفرین ش ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
donya .....
donya .....
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 4
شهر : مبارکه
Parsa
Parsa
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 0
شهر : سارئ
Azin
Azin
دختر | سن : 0 | محبوبیت : 4
شهر :
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ فناوریVAR در بازی ایران و پرتغال جنجال آفرین شد
👈تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز امروز (سه شنبه) نوشت: سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) که برای رفع مناقشات در فوتبال طراحی شده است، در بازی روز دوشنبه تیم های ملی ایران و پرتغال در خلال رقابت های جام جهانی، معکوس عمل کرده و جنجال آفرید.

2️⃣ غیرتی که وحدت آفرید - زهرا جمشیدی**
👈خرم آباد - ایرنا - نمایش بازی های شکوهمندانه فوتبال تیم ملی کشورمان جدای از نتایج سرافرازنه ای که برای کشورمان در عرصه های بین المللی به همراه داشت، منجر به ایجاد اتحاد و وحدت بیشتر میان ملت شد.

3️⃣ قهرمانی: رفتار داوران با ایران سختگیرانه بود
👈مشهد- ایرنا - داور بین المللی فوتبال گفت: در مسابقات جام جهانی فوتبال 2018روسیه، داوران با تیم ملی ایران رفتاری سختگیرانه و خشن، و در مقابل برخوردی مداراگرایانه و ملایم با تیم های اروپایی رقیب ما داشتند.

4️⃣ قهرمانی: رفتار داوران با ایران سختگیرانه بود
👈مشهد- ایرنا- داور بین المللی فوتبال گفت: در مسابقات جام جهانی فوتبال 2018روسیه، داوران با تیم ملی ایران رفتاری سختگیرانه و خشن، و در مقابل برخوردی مداراگرایانه و ملایم با تیم های اروپایی رقیب ما داشتند.

5️⃣ ظهور ستارگان جدید در والیبال ایران-محمدرضا صالحی**
👈جیرفت - ایرنا - ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با میدان دادن به بازیکنان جوان، خون تازه ای در رگ های والیبال کشور تزریق کرد و این بازیکنان در برابر حریفان طراز اول والیبال جهان خوش درخشیدند و با بازی خوب خود نوید آینده ای درخشان برای والیبال ایران را می دهند.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 9

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ فناوریVAR در بازی ایران و پرتغال جنجال آفرین شد 👈تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز امروز (سه شنبه) نوشت: سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) که برای رفع مناقشات در فوتبال طراحی شده است، در بازی روز دوشنبه تیم های ملی ایران و پرتغال در خلال رقابت های جام جهانی، معکوس عمل کرده و جنجال آفرید. 2️⃣ غیرتی که وحدت آفرید - زهرا جمشیدی** 👈خرم آباد - ایرنا - نمایش بازی های شکوهمندانه فوتبال تیم ملی کشورمان جدای از نتایج سرافرازنه ای که برای کشورمان در عرصه های بین المللی به همراه داشت، منجر به ایجاد اتحاد و وحدت بیشتر میان ملت شد. 3️⃣ قهرمانی: رفتار داوران با ایران سختگیرانه بود 👈مشهد- ایرنا - داور بین المللی فوتبال گفت: در مسابقات جام جهانی فوتبال 2018روسیه، داوران با تیم ملی ایران رفتاری سختگیرانه و خشن، و در مقابل برخوردی مداراگرایانه و ملایم با تیم های اروپایی رقیب ما داشتند. 4️⃣ قهرمانی: رفتار داوران با ایران سختگیرانه بود 👈مشهد- ایرنا- داور بین المللی فوتبال گفت: در مسابقات جام جهانی فوتبال 2018روسیه، داوران با تیم ملی ایران رفتاری سختگیرانه و خشن، و در مقابل برخوردی مداراگرایانه و ملایم با تیم های اروپایی رقیب ما داشتند. 5️⃣ ظهور ستارگان جدید در والیبال ایران-محمدرضا صالحی** 👈جیرفت - ایرنا - ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با میدان دادن به بازیکنان جوان، خون تازه ای در رگ های والیبال کشور تزریق کرد و این بازیکنان در برابر حریفان طراز اول والیبال جهان خوش درخشیدند و با بازی خوب خود نوید آینده ای درخشان برای والیبال ایران را می دهند. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗