🎤برای اولین بار در ایران؛ 🏟اجرای بازی های غول آسا در #شهر_رو ...

حوادث مشهد

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
fati
fati
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 6
شهر : رامهرمز
BAHAREH
BAHAREH
دختر | سن : 20 | محبوبیت : 3
شهر : تهران
😭فاطمه😭
😭فاطمه😭
دختر | سن : 30 | محبوبیت : 2
شهر : شهریار
🎤برای اولین بار در ایران؛
🏟اجرای بازی های غول آسا در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز

🏁مدیر فرهنگی ، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: #جشنواره_بازی_های_غول_آسا از پانزدهم تیرماه به مدت ۱۲ روز در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار می شود.

🌐به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس الهه قلی زاده گفت: #جشنواره_بازی_های_غول_آسا با هدف ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و پویایی گردشگران از پانزدهم تا۲۷ تیرماه به مدت ۱۲ روز در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار خواهد شد.

✅وی افزود: منچ و مارپله، والیبال با توپ غول آسا، پرنده خشمگین غول آسا، دارت غول آسا، فوتبال صابونی و آرچری تگ از جمله بازی های این جشنواره است.

🔲 مهندس قلی زاده اعلام کرد: مراسم افتتاح این بازی ها در روز پانزدهم تیر ماه از ⌚️۲۱در محل #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار می شود و در ادامه نیز این جشنواره همه روزه تا 🗓 ۲۷تیرماه از ⌚️ ۱۹ تا۲۳برگزار می شود و به برندگان مسابقات نیز جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
@padideco
تاریخ : 1397/09/23 | بازدید این مطلب : 16

🎤برای اولین بار در ایران؛ 🏟اجرای بازی های غول آسا در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز 🏁مدیر فرهنگی ، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده اعلام کرد: #جشنواره_بازی_های_غول_آسا از پانزدهم تیرماه به مدت ۱۲ روز در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار می شود. 🌐به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس الهه قلی زاده گفت: #جشنواره_بازی_های_غول_آسا با هدف ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و پویایی گردشگران از پانزدهم تا۲۷ تیرماه به مدت ۱۲ روز در #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار خواهد شد. ✅وی افزود: منچ و مارپله، والیبال با توپ غول آسا، پرنده خشمگین غول آسا، دارت غول آسا، فوتبال صابونی و آرچری تگ از جمله بازی های این جشنواره است. 🔲 مهندس قلی زاده اعلام کرد: مراسم افتتاح این بازی ها در روز پانزدهم تیر ماه از ⌚️۲۱در محل #شهر_رویایی_پدیده_شاندیز برگزار می شود و در ادامه نیز این جشنواره همه روزه تا 🗓 ۲۷تیرماه از ⌚️ ۱۹ تا۲۳برگزار می شود و به برندگان مسابقات نیز جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد. @padideco