💢 پیشروی ارتش سوریه در استان درعا و آزادسازی چند نقطه جدید + ...

تحولات جهان اسلام

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
乙ahra Z
乙ahra Z
دختر | سن : 22 | محبوبیت : 2
شهر : كرمان
Raider
Raider
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 2
شهر : قم
monika
monika
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 5
شهر : تهران
💢 پیشروی ارتش سوریه در استان درعا و آزادسازی چند نقطه جدید + ویدیو

🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در ادامه پیشرویهای ارتش سوریه در استان درعا ۶ نقطه جدید آزاد شد.

طی دیروز و امروز روستاهای ملیحة شرقی و غربی، رخم، علما، صورة و الحراک و تیپ ۵۲ در جنوب الحراک توسط ارتش سوریه آزاد شد.

در زمان نگارش خبر سیطره ارتش بر الحراک کامل نشده است با این وجود با تخلیه روستا توسط مسلحین و سیطره آتش ارتش و پاکسازی آن در طول امشب، این نقطه نیز آزاد شده محسوب می شود.

از طرف دیگر عملیات ارتش سوریه در شهر درعا و اطراف این شهر علیه مسلحین از سر گرفته شده است. گفته می شود ارتش سوریه تلاش میکند تا با دور زدن شهر درعا، مسلحین را در داخل این شهر در محاصره قرار دهد.

توپخانه ها و جنگنده های روسی و سوری بشدت از عملیات جاری ارتش در جنوب سوریه پشتیبانی میکنند و یکی از دلایل عقب نشینی های سریع مسلحین از مناطق تحت اشغال همین موضوع است.

لینک خبر و نقشه: http://iswnews.com/12709
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 23

💢 پیشروی ارتش سوریه در استان درعا و آزادسازی چند نقطه جدید + ویدیو 🔸به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” در ادامه پیشرویهای ارتش سوریه در استان درعا ۶ نقطه جدید آزاد شد. طی دیروز و امروز روستاهای ملیحة شرقی و غربی، رخم، علما، صورة و الحراک و تیپ ۵۲ در جنوب الحراک توسط ارتش سوریه آزاد شد. در زمان نگارش خبر سیطره ارتش بر الحراک کامل نشده است با این وجود با تخلیه روستا توسط مسلحین و سیطره آتش ارتش و پاکسازی آن در طول امشب، این نقطه نیز آزاد شده محسوب می شود. از طرف دیگر عملیات ارتش سوریه در شهر درعا و اطراف این شهر علیه مسلحین از سر گرفته شده است. گفته می شود ارتش سوریه تلاش میکند تا با دور زدن شهر درعا، مسلحین را در داخل این شهر در محاصره قرار دهد. توپخانه ها و جنگنده های روسی و سوری بشدت از عملیات جاری ارتش در جنوب سوریه پشتیبانی میکنند و یکی از دلایل عقب نشینی های سریع مسلحین از مناطق تحت اشغال همین موضوع است. لینک خبر و نقشه: http://iswnews.com/12709