🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ بازی با منتخب لاهیجان و لنگرود، تدارکات تیم مل ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Goli
Goli
دختر | سن : 19 | محبوبیت : 2
شهر : كرمان
احسان
احسان
دختر | سن : 16 | محبوبیت : 1
شهر : بهار
*️★°ℳaɦya°★*
*️★°ℳaɦya°★*
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 1
شهر : تهران
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ بازی با منتخب لاهیجان و لنگرود، تدارکات تیم ملی برای انتخابی جام جهانی!
👈در حالی که تیم‌های آسیایی برای کسب سهمیه جام جهانی جوانان تدارکات ویژه دارند فدراسیون ایران بازی با منتخب لاهیجان و لنگرود را برای جوانان بسکتبال پیش بینی کرده است.

2️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار پاناما و تونس در جام ۲۰۱۸
👈دیدار تیم‌های فوتبال پاناما و تونس در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه دو بر یک به نفع تونس پایان یافت. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.

3️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار انگلیس و بلژیک در جام ۲۰۱۸
👈دیدار تیم‌های فوتبال انگلیس و بلژیک در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه یک بر صفر به نفع بلژیک پایان یافت. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/22 | بازدید این مطلب : 12

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ بازی با منتخب لاهیجان و لنگرود، تدارکات تیم ملی برای انتخابی جام جهانی! 👈در حالی که تیم‌های آسیایی برای کسب سهمیه جام جهانی جوانان تدارکات ویژه دارند فدراسیون ایران بازی با منتخب لاهیجان و لنگرود را برای جوانان بسکتبال پیش بینی کرده است. 2️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار پاناما و تونس در جام ۲۰۱۸ 👈دیدار تیم‌های فوتبال پاناما و تونس در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه دو بر یک به نفع تونس پایان یافت. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد. 3️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار انگلیس و بلژیک در جام ۲۰۱۸ 👈دیدار تیم‌های فوتبال انگلیس و بلژیک در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه یک بر صفر به نفع بلژیک پایان یافت. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗