🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تیم ملی کبدی زنان با ترکیبی جوان به جاکارتا می ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Oooo
Oooo
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 3
شهر : کرج
Sin
Sin
دختر | سن : 27 | محبوبیت : 8
شهر : تهران
.
.
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 1
شهر : گنبدكاووس
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ تیم ملی کبدی زنان با ترکیبی جوان به جاکارتا می رود
👈گرگان – ایرنا – مربی گلستانی تیم ملی کبدی زنان گفت: تیم ملی پس از تغییر 50 درصدی در ترکیب ورزشکاران، ورود نفرات جوان تر و افزایش استقلال و اختیار سرمربی هندی برای کسب مدال طلا راهی بازی های آسیایی جاکارتا می شود.

2️⃣ مصری ها حضور در چچن را دلیل حذف از جام جهانی می دانند
👈مسکو - ایرنا - مقامات مصری بر این باورند که حضور تیم ملی این کشور در چچن به روی این تیم تاثیر گذاشت و موجب حذف آنها از دور مقدماتی جام جهانی شد.

3️⃣ برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد
👈تهران - ایرنا - مرحله گروهی بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال به اتمام رسید تا برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/08/28 | بازدید این مطلب : 6

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ تیم ملی کبدی زنان با ترکیبی جوان به جاکارتا می رود 👈گرگان – ایرنا – مربی گلستانی تیم ملی کبدی زنان گفت: تیم ملی پس از تغییر 50 درصدی در ترکیب ورزشکاران، ورود نفرات جوان تر و افزایش استقلال و اختیار سرمربی هندی برای کسب مدال طلا راهی بازی های آسیایی جاکارتا می شود. 2️⃣ مصری ها حضور در چچن را دلیل حذف از جام جهانی می دانند 👈مسکو - ایرنا - مقامات مصری بر این باورند که حضور تیم ملی این کشور در چچن به روی این تیم تاثیر گذاشت و موجب حذف آنها از دور مقدماتی جام جهانی شد. 3️⃣ برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد 👈تهران - ایرنا - مرحله گروهی بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال به اتمام رسید تا برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗