🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ فیفا از معیار بازی جوانمردانه برای صعود تیم ها ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
Roya
Roya
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 3
شهر : تبریز
cat
cat
دختر | سن : 35 | محبوبیت : 10
شهر : تهران
سحر
سحر
دختر | سن : 29 | محبوبیت : 3
شهر : تهران
🔴 ایرنا 🔴
1️⃣ فیفا از معیار بازی جوانمردانه برای صعود تیم ها دفاع کرد
👈تهران - ایرنا - فدراسیون بین المللی فوتبال از معیار بازی جوانمردانه (خطای کمتر) برای رده بندی تیم های هم امتیاز در مرحله گروهی جام جهانی 2018 دفاع کرد.

2️⃣ کرمان قهرمان مسابقات کارتینگ رنتال شد
👈کرمان - ایرنا - اتومبیلرانان تیم کرمان مقام قهرمانی مسابقات کارتینگ رنتال این استان را در پیست ماندگار کرمان از آن خود کردند.

3️⃣ منافع ملی هزینه درگیری‌های شخصی!
👈تهران -ایرنا -مدیریت حاکم بر ورزش ایران نباید اجازه چنین برخورد کلامی‌ای را به دو تن از مربیان بزرگ و تأثیرگذار در فوتبال ایران بدهند. «برانکو» مسئولیت فنی پرسپولیس را برعهده دارد و «کی‌روش» اختیاردار فنی تیم ملی است و دخالت در امور یکدیگر اصلاً جایز نیست.

4️⃣ اداره ثبت کهگیلویه 101میلیارد ریال معوقه بانکی وصول کرد
👈یاسوج - ایرنا - رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه گفت: 101 میلیاردر یال از معوقات مطالبات بانکهای خصوصی و دولتی در یک سال گذشته توسط این اداره وصول شده است.

5️⃣ هتل ورزشی در نیر احداث می شود
👈اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره ورزش و جوانان نیر گفت: برگزاری اردوی آمادگی تیم های فوتبال لیگ برتری و دسته یک در شهرستان نیر، احداث هتل ورزشی در این منطقه را ضروری کرده و اقدامات برای این منظور شروع شده است.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 9

🔴 ایرنا 🔴 1️⃣ فیفا از معیار بازی جوانمردانه برای صعود تیم ها دفاع کرد 👈تهران - ایرنا - فدراسیون بین المللی فوتبال از معیار بازی جوانمردانه (خطای کمتر) برای رده بندی تیم های هم امتیاز در مرحله گروهی جام جهانی 2018 دفاع کرد. 2️⃣ کرمان قهرمان مسابقات کارتینگ رنتال شد 👈کرمان - ایرنا - اتومبیلرانان تیم کرمان مقام قهرمانی مسابقات کارتینگ رنتال این استان را در پیست ماندگار کرمان از آن خود کردند. 3️⃣ منافع ملی هزینه درگیری‌های شخصی! 👈تهران -ایرنا -مدیریت حاکم بر ورزش ایران نباید اجازه چنین برخورد کلامی‌ای را به دو تن از مربیان بزرگ و تأثیرگذار در فوتبال ایران بدهند. «برانکو» مسئولیت فنی پرسپولیس را برعهده دارد و «کی‌روش» اختیاردار فنی تیم ملی است و دخالت در امور یکدیگر اصلاً جایز نیست. 4️⃣ اداره ثبت کهگیلویه 101میلیارد ریال معوقه بانکی وصول کرد 👈یاسوج - ایرنا - رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه گفت: 101 میلیاردر یال از معوقات مطالبات بانکهای خصوصی و دولتی در یک سال گذشته توسط این اداره وصول شده است. 5️⃣ هتل ورزشی در نیر احداث می شود 👈اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره ورزش و جوانان نیر گفت: برگزاری اردوی آمادگی تیم های فوتبال لیگ برتری و دسته یک در شهرستان نیر، احداث هتل ورزشی در این منطقه را ضروری کرده و اقدامات برای این منظور شروع شده است. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗