🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ کی‌روش - برانکو؛ کی، کیو پُر کرده! 👈خبرگزاری د ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
.
.
دختر | سن : 26 | محبوبیت : 8
شهر : کازرون
مهدی
مهدی
دختر | سن : 25 | محبوبیت : 3
شهر : قم
Joki 00
Joki 00
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 6
شهر : تهران
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ کی‌روش - برانکو؛ کی، کیو پُر کرده!
👈خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز ورزشی

2️⃣ پایان آشفتگی در دروازه‌ی سپاهان؟
👈سپاهان در طول فصل هفدهم و شانزدهم از پنج دروازبان مختلف، ایرانی و خارجی استفاده کرد آماری که برای تیمی مانند سپاهان که همواره دروازه بانان مطمئنی مانند رحمتی، آرمناک پتروسیان و رحمان احمدی را در اختیار داشته است، آمار جالبی نیست.

3️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار دانمارک و کرواسی در جام ۲۰۱۸
👈دیدار تیم‌های فوتبال دانمارک و کرواسی در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه یک بر یک در وقت قانونی پایان یافت و در نهایت تیم کرواسی در ضربات پنالتی به پیروزی رسید. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/23 | بازدید این مطلب : 19

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ کی‌روش - برانکو؛ کی، کیو پُر کرده! 👈خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز ورزشی 2️⃣ پایان آشفتگی در دروازه‌ی سپاهان؟ 👈سپاهان در طول فصل هفدهم و شانزدهم از پنج دروازبان مختلف، ایرانی و خارجی استفاده کرد آماری که برای تیمی مانند سپاهان که همواره دروازه بانان مطمئنی مانند رحمتی، آرمناک پتروسیان و رحمان احمدی را در اختیار داشته است، آمار جالبی نیست. 3️⃣ ویدئو / خلاصه دیدار دانمارک و کرواسی در جام ۲۰۱۸ 👈دیدار تیم‌های فوتبال دانمارک و کرواسی در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه یک بر یک در وقت قانونی پایان یافت و در نهایت تیم کرواسی در ضربات پنالتی به پیروزی رسید. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗