🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ آلمیدا سرمربی جدید الریان 👈ستاره سابق تیم‌ ‌مل ...

🔊 خبرخوان ورزشی 🔊

هیچ میدونی ؟؟
این ربات : TGPSBOT
روزانه بسیاری از هموطن هامون رو با هم آشنا می کنه !!
رایگان هست ؛ همین الان عضو شو !!
A:i
A:i
دختر | سن : 14 | محبوبیت : 12
شهر : تهران
sam
sam
دختر | سن : 23 | محبوبیت : 3
شهر : ممسنی
♡♤♡♧♡☆♡
♡♤♡♧♡☆♡
دختر | سن : 18 | محبوبیت : 1
شهر : اصفهان
🔴 ایسنا 🔴
1️⃣ آلمیدا سرمربی جدید الریان
👈ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین به عنوان سرمربی جدید الریان قطر انتخاب شد. الریان در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال هم گروه بود.

2️⃣ الخور با جایگزین سروش رفیعی قرارداد امضا کرد
👈باشگاه الخور قطر با جایگزین سروش رفیعی در این تیم قرارداد امضا کرد تا جدایی این بازیکن با تکنیک از الخور قطعی شود.

3️⃣ سعیده علی: زنانه و مردانه کردن ورزش واقعا خنده‌دار است
👈کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان گفت: بر اساس تجربه‌ام می‌گویم که واقعا گاهی به دلیل اینکه مسئولان فدراسیون‌ ما مرد بوده است اهمیتی به ورزش زنان نداند. زنانه و مردانه کردن ورزش واقعا خنده دار است چون زنان و مردان نسبت به خودشان سنجیده می‌شوند و نباید چنین موضوعی وجود داشته باشد.

🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗
تاریخ : 1397/09/21 | بازدید این مطلب : 9

🔴 ایسنا 🔴 1️⃣ آلمیدا سرمربی جدید الریان 👈ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین به عنوان سرمربی جدید الریان قطر انتخاب شد. الریان در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال هم گروه بود. 2️⃣ الخور با جایگزین سروش رفیعی قرارداد امضا کرد 👈باشگاه الخور قطر با جایگزین سروش رفیعی در این تیم قرارداد امضا کرد تا جدایی این بازیکن با تکنیک از الخور قطعی شود. 3️⃣ سعیده علی: زنانه و مردانه کردن ورزش واقعا خنده‌دار است 👈کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان گفت: بر اساس تجربه‌ام می‌گویم که واقعا گاهی به دلیل اینکه مسئولان فدراسیون‌ ما مرد بوده است اهمیتی به ورزش زنان نداند. زنانه و مردانه کردن ورزش واقعا خنده دار است چون زنان و مردان نسبت به خودشان سنجیده می‌شوند و نباید چنین موضوعی وجود داشته باشد. 🔗 کانال خبرخوان🔗 کانال خبرخوان ورزشی🔗